Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Boek, Salvador Dali 1000
Boek, Salvador Dali
Startpreis 1.400 EUR
3 Houtsnedes Dali + boek 1001
3 Houtsnedes Dali + boek
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Schilderij, vrouw met sigaret 1002
Schilderij, vrouw met sigaret

Ergebnis:

1.350 EUR

Verkauft
C. Noltee 1003
C. Noltee

Ergebnis:

400 EUR

Jan te Wierik, blauw 1004
Jan te Wierik, blauw
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Schilderij, kermispaard 1005
Schilderij, kermispaard

Ergebnis:

650 EUR

Rijlaarsdam 1006
Rijlaarsdam
Startpreis 1.250 EUR
Jan Knikker, bruggetje 1007
Jan Knikker, bruggetje
Startpreis 175 EUR
Schilderij, Riedmann 1008
Schilderij, Riedmann
Startpreis 125 EUR
Schilderij, Gustav Schraegle 1009
Schilderij, Gustav Schraegle
Startpreis 400 EUR
Tessier, arreslee 1010
Tessier, arreslee
Startpreis 2.600 EUR
Verkauft
Edzard Koning 1011
Edzard Koning

Ergebnis:

800 EUR

Stolpe 1012
Stolpe
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Schilderij, bijbelse voorstelling 1013
Schilderij, bijbelse voorstelling

Ergebnis:

800 EUR

Schilderij, "Gypsy" 1014
Schilderij, "Gypsy"
Startpreis 1.600 EUR
Verkauft
Aquarel, paard 1015
Aquarel, paard

Ergebnis:

225 EUR

Schilderij G.F. 1016
Schilderij G.F.
Startpreis 350 EUR
Anna Rough 1017
Anna Rough
Startpreis 750 EUR
Verkauft
J. van Delden 1018
J. van Delden

Ergebnis:

135 EUR

Schilderij, Dupry 1019
Schilderij, Dupry
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Pieter Scheen 1020
Pieter Scheen

Ergebnis:

175 EUR

Verkauft
Aquarel, Mesdag 1021
Aquarel, Mesdag

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Russisch gesigneerd, stilleven 1022
Russisch gesigneerd, stilleven

Ergebnis:

800 EUR

Schilderij 1023
Schilderij
Startpreis 200 EUR