Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Tafelklok 3523
Tafelklok

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Lenzkirch klok 3524
Lenzkirch klok

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Staand klokje 3525
Staand klokje

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Koekoeksklok 3526
Koekoeksklok

Ergebnis:

60 EUR

Wandklok 3527
Wandklok
Startpreis 200 EUR
Tafelklok, bronzen figuren 3528
Tafelklok, bronzen figuren
Startpreis 1.000 EUR
Verkauft
Reiswekker 3529
Reiswekker

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Tafelklokje 3530
Tafelklokje

Ergebnis:

90 EUR

Staande Engelse klok 3531
Staande Engelse klok
Startpreis 1.600 EUR
Pendule 3532
Pendule
Startpreis 100 EUR
Blauw porseleinen klokje 3533
Blauw porseleinen klokje
Startpreis 75 EUR
Verkauft
Friese staartklok 3534
Friese staartklok

Ergebnis:

275 EUR

Tafelklok, 18e eeuw 3535
Tafelklok, 18e eeuw
Startpreis 1.000 EUR
Verkauft
Grote tafelklok 3536
Grote tafelklok

Ergebnis:

225 EUR

Tafelklok Art Deco 3537
Tafelklok Art Deco
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Regelateur, Gustav Becker 3538
Regelateur, Gustav Becker

Ergebnis:

60 EUR

Pendule, Spaanse soldaat 3539
Pendule, Spaanse soldaat
Startpreis 110 EUR
Porseleinen klok 3540
Porseleinen klok
Startpreis 380 EUR
Schwarzwald klok 3541
Schwarzwald klok
Startpreis 80 EUR
Gestoken klokje 3542
Gestoken klokje
Startpreis 40 EUR
Frans klokkenstel 3543
Frans klokkenstel
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Comtoise 3544
Comtoise

Ergebnis:

70 EUR

Schilderij klokje 3545
Schilderij klokje
Startpreis 180 EUR
Pendule Frankrijk 3546
Pendule Frankrijk
Startpreis 350 EUR