Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G
Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G
Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G
Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G
Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.
Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G