Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G
Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G
Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G
Vier werken op papier: Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren a...
Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G
Oude Chinees lakwerk 4-delige voorraadhouder 1e helft 20e eeuw (verf laat op sommige plekken los) 56xø28cm. Cond.: R-G
Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.
Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G
Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...
Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G
Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G
Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G
Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R
Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...
Lot divers. o.a. een zilveren collier met vishanger, collier met rond plaatje, armband met plaatje, zilveren collier met leeuwtje, collier met zwarte kraaltjes, collier met stras in het midden, collie...
Lot met hangers met edelstenen en prikkers met edelstenen, o.a. tijgeroog, rozenkwarts en agaat.
Lot met 11 broches, vijf met emaille bewerking en 5 met stenen. De broches zijn gemaakt van wit of geel metaal.
Lot double met o.a. 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen bestaande uit grove schakels, 2 Venetiaanse colliers, een dasschuif en een rozenkrans met blauw kralen en witmetalen bewerking.
Lot manchetknopen met 10 paren van divers materiaal. En diverse enkele manchetknopen.
Lot met diverse colliers met o.a. zwarte, gele en grijze kralen met goudkleurig en zilverkleurig metaal.