Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Koppel in kist, damast 2015
Koppel in kist, damast

Ergebnis:

1.950 EUR

Koppel percussie pistolen 2003
Koppel percussie pistolen
Startpreis 1.600 EUR
2 Kandelaren, 17e eeuw 2187
2 Kandelaren, 17e eeuw
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Gestoken blaasbalg 2014
Gestoken blaasbalg

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Kromzwaard 2013
Kromzwaard

Ergebnis:

1.000 EUR

Speeldoos met platen 2006
Speeldoos met platen
Startpreis 800 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2316
2 Vuurvergulde kandelaars
Startpreis 750 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2314
2 Vuurvergulde kandelaars
Startpreis 750 EUR
Statenbijbel 1727 2164
Statenbijbel 1727
Startpreis 600 EUR
Windbuks 2208
Windbuks
Startpreis 575 EUR
Verkauft
Tuibeeld, vrouw 2443
Tuibeeld, vrouw

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
Oorkonde vrijmetselaar, scepter 2000
Oorkonde vrijmetselaar, scepter

Ergebnis:

480 EUR

Reiskist met inhoud 2068
Reiskist met inhoud
Startpreis 475 EUR
Staande cloisonne lamp 2114
Staande cloisonne lamp
Startpreis 400 EUR
Syrische Stickery 2045
Syrische Stickery
Startpreis 400 EUR
2 Pronkbokalen 2008
2 Pronkbokalen
Startpreis 400 EUR
Zilveren kromdolk 2007
Zilveren kromdolk
Startpreis 400 EUR
Verkauft
2 Zwarte tafelstukken 2490
2 Zwarte tafelstukken

Ergebnis:

380 EUR

Chello 2337
Chello
Startpreis 380 EUR
Verkauft
Mahonie schrijfkist 2067
Mahonie schrijfkist

Ergebnis:

375 EUR

Boek, Ver. Nederlanden 2020
Boek, Ver. Nederlanden
Startpreis 350 EUR
Messing tabaksdoos 2221
Messing tabaksdoos
Startpreis 300 EUR
Harnas 2145
Harnas
Startpreis 300 EUR
2 Cloisonne vazen 2017
2 Cloisonne vazen
Startpreis 300 EUR