Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G
Biedermeier 19e eeuwse iepenhouten eettafel. Lichte wormbeval in middendeel van 3-spantpoot en oudere restauratie 76x130x100cm. Cond.: R-G
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880, Grunbderzeit 6-kantig van mahoniehout 60x49x56cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse dommeknecht met 2 lades, etageres en opklapbaar blad (blad zit los) ca. 1840 100x69x46cm. Cond.: G
Oud eikenhouten rolluik-kastje (halve-maan vormig) 1e helft 20e eeuw in goede staat 71x65x38cm.
Oude spiegel in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x61cm.
Oude notenhouten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in barokstijl 55x120x70cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Hollandse commode 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel Louis Quinze stijl in zeer goede staat 67x41x74cm.
Wortelnoten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø100cm. Cond.: R-G
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering in Louis Quinze stijl 82x60x60cm. Cond.: G
Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.
Hollands 19e eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen front (krimpnaden) 100x97x50cm. Cond.: R
Franse eikenhouten dressoir ca. 1880 met 2 lades onder en 2 lades boven. Drie getorste zuilen. Blad zit los en is verbogen 100x54x140cm. Cond.: R
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.
Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R
Antiek nachtkastje met marmeren blad en notenfineer front ca. 1900 80x40x38cm. Cond.: G
Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G
Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R
Goudkleurige spiegel met facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x74cm.
Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.
Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.
Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G
Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.
Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.