Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G
Oude originele metalen medicijnkast ca. 1930 met sloten en sleutels, in goede originele staat 169x58x37cm.
Oude wortelnoten fineer Hollandse Louis Quinze secretaire op klauwpoten ca. 1960 met bronzen beslag (lichte fineerschade) 104x55x95cm. Cond.: R
Oude robuuste eikenhouten (lichte) eethoek met 6 armleunstoelen en tafel met 2 ronde zuilen 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 112x56x55cm. en 76x89x200cm. Cond.: G
Aparte wortelnoten barok theemeubel, presenteertablet en serviesvitrine met daaronder 2 lades. geheel in Louis Quinze stijl (wortelnoten) 2e helft 20e eeuw 80x90x50cm. Cond.: G
Antieke houtgestoken stoel (hoekstoel) van eikenhout in Renaissancestijl (Historisme) met cherubijnkop etc. ca. 1880 79x80x70cm.
Grote goudkleurige bewerkte halspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in Louis Quinze stijl 120x76cm. Cond.: G
Vier prachtige eikenhouten gestoken stoelen ca. 1890. Jugendstil lederen bekleding op zitting en rugleuning. Bekleding voorzien van zweepslag bloemendecor. 104x55x45cm.
Hoektafel 18e eeuw met mahonie fineer, bandintarsia en koper inleg. In goede originele staat 74x82x58cm.
Oud eikenhouten schrijfbureau. Gemaakt van een antiek eikenhouten dekenkist ca. 1750 en deels later ca. 1940. 75x73x147cm. Cond.: G
Kersenhouten dressoir (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in Biedermeier stijl, mooie kwaliteit 97x52x185cm.
Grote 19e eeuwse Louis Philippe voltaire van mahoniehout met rocaille kroon en goede stoffering in goede originele staat 122x91x75cm.
Decoratieve Indonesische houtgestoken kist met zeilboten-decor (Jonk) ca. 1950 in goede staat van teakhout 50x43x94cm.
Oud Japans lakwerk met snijwerk kinderkastje (20e eeuw) met ijzeren beslag. Zijkanten tevens bewerkt en beschilderd . H 79x56x27cm.
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G
Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.
Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel ca. 1880 (coulissentafel) zonder tussenblad in goede staat 72x114x100cm.
Vergulde halspiegel 19e eeuw met kroon (kroon beschadigd) 170x77cm. Cond.: R
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G
Twee notenhouten rococo-stijl stoelen met gevlochten rugleuning 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 103x47x43cm.
Grote 19e eeuwse Biedermeier voltaire van mahoniehout met goede stoffering in goede staat 118x80x71cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse theetafel met mooi bewerkte driespant-poot in goede originele staat 72xø115cm.
Antieke eikenhouten kist ca. 1900 Engeland met snijwerk in 3 panelen 58x107x45cm. Cond.: G
Bruin lederen oorfauteuil met uittrekmechanisme 2e helft 20e eeuw, geheel staand op houten pootjes in goede staat 100x78x90cm.
Eikenhouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas ca. 1910 in goede staat 77x69x41cm.
Eikenhouten dressoir ca. 1920 met lijstwerk en parelrand. Losse opzet met vlechtwerk, 2 deuren en 2 lades. In goede originele staat 160x128x55cm.
Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuwse kerfsnede dekenkist, omgebouwd met 2 lades en 2 deuren (gedateerd 1719) 78x180x74cm. Cond.: G
Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.
Duitse 1-deurs eikenhouten spinde (schuine hoeken) ca. 1800 met hengselgrepen aan de zijkanten 95x90x56cm. (gedeelte rugwand mist) Cond.: R
Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.
Hollandse Willem III penantkastje met tollen en gebogen front. Notenhout met zwart afgezet ca. 1870, 100x104x40cm. Cond.: G
Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.
Mahoniehouten fineer op eiken nachtkastje 19e eeuw in redelijk tot goede staat 70x36x31cm.
Prachtige Jugendstil bloemtafel ca. 1910 met stijlen van eikenhout. bevat originele rode en groene tegels in zeer goede staat (3 etages) 116x36x36cm. Cond.: G
Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met los dienblad en geslepen glas in zeer goede staat 78x63x44cm.
Oude Engelse mahoniehout-fineer 2-deurs vitrinekast met Queen Anne poten ca. 1930 met 1 glazen schap (1 mist) in goede staat 120x104x34cm.
Grote Duitse notenfineer Grunderzeit commode ca. 1880 in redelijk tot goede staat 85x56x110cm.
Kinderstoel Bugholz ca. 1880, gesigneerd Fishel. Vlechtwerk zitting is vervangen door hout 87x55x42cm. Cond.: G
Twee Engelse mahoniehouten butlertrays ca. 1850-1900 in goede staat 90xø25cm. en 100xø47cm.
Oud teakhouten theekastje met afneembaar tablet (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x70x42cm.
Twee oude/antieke wijntafels: 1x wortelnoten fineer 20e eeuw (goed) 56xø50cm. en 1x mahonie 19e eeuw (redelijk) 55xø38cm. Cond.: R-G
Drie oude/antieke piedestals (incompleet) 1e helft 20e eeuw 75-95cm. Cond.: R
Grote goudkleurige halspiegel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw 143x76cm. Cond.: G
Oude Hollandse massief eikenhouten houtgepinde 5-deurs broodkast in goede staat 20e eeuw 129x47x175cm.
Pianokruk ca. 1890 met draaibare zitting en bewerkte lederen bekleding in originele staat (lyra voorstelling) 50xø36cm. Cond.: G