Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.
Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...
Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse hoek-speeltafel (opklapbaar blad) met eikenhouten basis in goede originele staat 74x37x74cm. Cond.: G
A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G
Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970 (Duitse School), olieverf op linnen, zeegezicht met duiven 100x70cm. Cond.: G
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.
Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R
Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G
Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt op stoel 18,5x25cm. Cond.: G
Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G
Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G