Zuid Duitse barok tabernakel 18e eeuw met dik fineer, noten met intarsia. Het meubel is in goede originele staat, lichte fineerschade 198x105x93cm. Cond.: G
Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.
Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G
Duitse noten met wortelnoten Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. recentelijk gerestaureerd compleet met sleutel 182x123x55cm. Cond.: U
Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...
Mahoniehouten fineer op eiken secretaire ca. 1860 met halve zwarte zuilen en capitellen, bronzen beslag. Mooie mahoniehouten binnenkant met lades en deurtje. Het betreft een meubel dat een tijd terug ...
Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.
Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U
Prachtige mahoniehout fineer 3-laden commode ca. 1880. recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat. Slutelklaar 88x99x52cm. Cond.: U
Prachtige Engelse Chippendale stijl mahoniehouten kinderstoel ca. 1890 in nette originele staat 118x50x58cm. Cond.: G
Groot klassiek mahoniehouten bureau 2e helft 20e eeuw met 11 lades en groen schrijfleer. In zeer goede staat 83x86x162cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G
Louis Seize stijl penantkastje met taps toelopende poten en schuine hoeken met rillen. Mooi kwaliteit stijlmeubel in goede staat (2 gaten in rugwand) 95x100x44cm.
Zuid Duitse 18e eeuwse barok schrijfsecretaire met intarsia, figuratief met bloemen, medaillons, en bandintarsia. Notenhout fineer, wortelnoten fineer en pruimenhout. Poten zijn afgezaagd, verder in g...
Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met rijk gestoken hout. OMgebouwd tot dressoir met 2 deuren waarachter 2 lades 82x159x59cm. Cond.: G
Louis Seize notenhouten kindercommode 18e eeuw met bandintarsia aan de voorzijde. Bronzen beslag en roodmarmeren blad in goede originele staat. Sloten missen 48x72x34cm. Cond.: G
Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U
Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G
Antieke ovale wortelnoten met notenfineer Grunderzeit uittrektafel met 1 tussenblad. Prachtige voet bestaande uit 5 zuilen en 4 koppen op vierspant voet. Het meubel is in originele goede ongerestauree...
Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesign...
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U
Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G
Duitse notenfineer Grunderzeit buffet ca. 1890 in goede originele staat met zuilen en rijk bewerkte panelen. Blad is opnieuw gefineerd 224x140x71cm. Cond.: G