Twee Chinese keramieken gemberpotten 18e-19e eeuw 14xø16cm. en 12xø13cm. Cond.: G
Plateel oorvaas Mobach Utrecht, vroeg begin 20e eeuw Art Nouveau met bloemmotief. Blind merkstempel 19xø14,5cm. Cond.: G
Aardewerken dekseldoos Boch La Louviere (België ca. 1930). Dekseldoos is geheel gebloemd met emaille effect. 1 Hoekje van het deksel is gerestaureerd 12x18,5x12cm. Cond.: G
Frans porseleinen schenkkannetje met bloemendecor 19e eeuw. Goudomranding en vuurvergulde duimrust. 1 Chip aan de rand 16x11cm.
(Met haarscheur)
2 Delfts porseleinen vazen 20e eeuw. Blauw decor met landschappen. 1 Haarscheur 26x12x12cm. Cond.: G
Grote Italiaanse aardewerken schenkkan, genummerd 6 753/34 20e eeuw. groene glazuur H.: 35cm. Cond.: G
Aardewerken design schenkkan, Duits 2e helft 20e eeuw, onderkant onduidelijk gesigneerd "Stuller?" 720/40 H.: 46cm. Cond.: G
Negen delen keramiek ca. 1900. 3x Schotels Societe Ceramique Maastricht. 4x Schotels met kopjes Societe Ceramique en 2x Schotels van Engels keramiek (3 chips) ø13cm. - ø22cm. Cond.: G
Grote opaline dekselsiervaas eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen en gouddecor 36xø11cm. Cond.: G
Paar Rosenthal kaarsenkandelaars Classic Rose 2e helft 20e eeuw. Kandelaars zijn geribt en mangaan van kleur 20,5xø12,5cm. Cond.: G
Majolica beeld van een dravend paard 1e helft 20e eeuw, gemerkt Karlsruhe Modelnr. 4348. Staart is gerestaureerd 27x44x15cm. Cond.: G
Keramisch 3-delig Villeroy & Boch set , Torgau met merk 1929-1945. 3 Borden met Art Deco decor, randen oranje geglazuurd. 1 Bord met haarscheur 1x ø33cm. en 2x ø19,5cm. Cond.: R-G
Aardewerken kogelvormig amfora vaasje (gemerkt, modelnr. 15873) ca. 1920. Middelste rand is gedecoreerd met springende reeën 14xø12cm. Cond.: G
Aardewerken bloempot 20e eeuw gemaakt naar voorbeeld van 18e eeuw Delfts. Pot is gedecoreerd met een hondje en een vogel. Lichte randschade 15,5xø15,5cm. Cond.: G