Diese Webseite verwendet Cookies

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 35 EUR

Twee Chinese keramieken gemberpotten 18e-19e eeuw 14xø16cm. en 12xø13cm. Cond.: G

2 Aardewerken vazen
Startpreis 15 EUR

Aardewerken kruik
Startpreis 20 EUR

Duitse siervaas
Startpreis 20 EUR

Oorvaas Mobach Utrecht
Startpreis 40 EUR

Plateel oorvaas Mobach Utrecht, vroeg begin 20e eeuw Art Nouveau met bloemmotief. Blind merkstempel 19xø14,5cm. Cond.: G

Porseleinen merrie met veulen
Startpreis 25 EUR

Aardewerken dekseldoos
Startpreis 50 EUR

Aardewerken dekseldoos Boch La Louviere (België ca. 1930). Dekseldoos is geheel gebloemd met emaille effect. 1 Hoekje van het deksel is gerestaureerd 12x18,5x12cm. Cond.: G

Schenkkannetje, 19e eeuw
Startpreis 45 EUR

Frans porseleinen schenkkannetje met bloemendecor 19e eeuw. Goudomranding en vuurvergulde duimrust. 1 Chip aan de rand 16x11cm.
(Met haarscheur)

3-Delig kaststel
Startpreis 20 EUR

2 Delfts porseleinen vazen 20e eeuw. Blauw decor met landschappen. 1 Haarscheur 26x12x12cm. Cond.: G

Aardewerken schenkkan
Startpreis 20 EUR

Grote Italiaanse aardewerken schenkkan, genummerd 6 753/34 20e eeuw. groene glazuur H.: 35cm. Cond.: G

Aardewerken schenkkan
Ergebnis: 25 EUR

Aardewerken design schenkkan, Duits 2e helft 20e eeuw, onderkant onduidelijk gesigneerd "Stuller?" 720/40 H.: 46cm. Cond.: G

9 Delen keramiek
Startpreis 20 EUR

Negen delen keramiek ca. 1900. 3x Schotels Societe Ceramique Maastricht. 4x Schotels met kopjes Societe Ceramique en 2x Schotels van Engels keramiek (3 chips) ø13cm. - ø22cm. Cond.: G

Opaline dekselsiervaas
Startpreis 15 EUR

Grote opaline dekselsiervaas eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen en gouddecor 36xø11cm. Cond.: G

2 Rosenthal kandelaars
Startpreis 20 EUR

Paar Rosenthal kaarsenkandelaars Classic Rose 2e helft 20e eeuw. Kandelaars zijn geribt en mangaan van kleur 20,5xø12,5cm. Cond.: G

Majolica beeld
Ergebnis: 60 EUR

Majolica beeld van een dravend paard 1e helft 20e eeuw, gemerkt Karlsruhe Modelnr. 4348. Staart is gerestaureerd 27x44x15cm. Cond.: G

Porseleinen dekselterrine
Ergebnis: 10 EUR

Villeroy & Boch set
Ergebnis: 15 EUR

Keramisch 3-delig Villeroy & Boch set , Torgau met merk 1929-1945. 3 Borden met Art Deco decor, randen oranje geglazuurd. 1 Bord met haarscheur 1x ø33cm. en 2x ø19,5cm. Cond.: R-G

Bord Villeroy & Boch
Startpreis 10 EUR

Aardewerken amfora vaasje
Startpreis 10 EUR

Aardewerken kogelvormig amfora vaasje (gemerkt, modelnr. 15873) ca. 1920. Middelste rand is gedecoreerd met springende reeën 14xø12cm. Cond.: G

6-Persoon theeservies
Ergebnis: 25 EUR

6-Persoons koffieservies
Startpreis 15 EUR

2 Majolica borden
Startpreis 10 EUR

Aardewerken bloempot
Startpreis 10 EUR

Aardewerken bloempot 20e eeuw gemaakt naar voorbeeld van 18e eeuw Delfts. Pot is gedecoreerd met een hondje en een vogel. Lichte randschade 15,5xø15,5cm. Cond.: G

Porseleinen kannetje
Ergebnis: 10 EUR