Diese Webseite verwendet Cookies

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Delftsblauw porseleinen sierschotel
Startpreis 50 EUR

Satsuma vaas
Startpreis 30 EUR

Grote aardewerken Japanse Satsuma vaas 1e helft 20e eeuw met decor van bladgoud en Geisha's 25xø17cm. Cond.: G

Omega ketting GG/WG
Startpreis 650 EUR

Omega ketting, 1 kant WG 585/000 andere kant GG 585/000. L.44 cm. ca. 7.4 gr.

Oorstekers/parel
Startpreis 550 EUR

Oorstekers WG 750/000 met 2 diamanten ca. 0.034 crt.en een grijze Tahiti parel ø11/12 mm. L.2 cm.

Hanger GG
Startpreis 750 EUR

Hanger GG 750/000 bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een Zuidzee parelø 15 mm. L.2.5 cm.

Set zilver/parel/zirk.
Startpreis 300 EUR

Sieraden set zilver 925/000 bezet met zirkonia en een parel. Bestaande uit een hanger ø1.5 cm.,ring ø55,en oorstekers.

Broche
Startpreis 20 EUR

Broche in de vorm van een zeepaardje.

Mallorca parels
Kein Mindestpreis

Armband
Startpreis 40 EUR

Hanger
Startpreis 30 EUR

Chinese commode
Startpreis 150 EUR

Oude Chinese roodgelakte commode met twee deuren, twee laden en mooi bronzen beslag 20e eeuw 94x95x45cm. Cond.: G

Tableau met Oosters figuur
Startpreis 100 EUR

Groot tableau in standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G

Gegraveerd glas
Startpreis 20 EUR

kapot gevallen