Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bont Makkums bord
Ergebnis: 10 EUR

Oud Makkums 6-kantig keramiek bord met vogel afgebeeld 20e eeuw 15x15x15cm. Cond.: G

Porseleinen dekselterrine
Ergebnis: 10 EUR

Porseleinen dekselterrine midden 20e eeuw gemerkt Schlaggenwald Tsjechie. Gedecoreerd met reeën 21x38x21cm. Cond.: G

Porseleinen kannetje
Ergebnis: 10 EUR

Jugendstil porseleinen kannetje gedecoreerd met Jugendstil decor met wapen. Gedateerd 1914-1915 H.: 17,5cm. Cond.: G

Imari bord ø17,5cm.
Ergebnis: 10 EUR

Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G

Delfts blauw bord
Ergebnis: 10 EUR

18e Eeuwse Delftsblauwe plooischaal. 8-Hoekig gedecoreerd met bloemmotief en schaal is geheel geribt. 1 Haarscheur 5x22,5x22,5cm. Cond.: R

Capodimonte sierbord
Ergebnis: 10 EUR

Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G

3-Delig vazenstel
Ergebnis: 10 EUR

Oud 3-delig aardewerken vazenstel 20e eeuw met gouddecor en romantische voorstellingen (Italië). 2 chips en 1 scheur Cond.: R

Delfts blauw kaststel
Ergebnis: 10 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R

3-Delig kaststel
Ergebnis: 10 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel keramiek 20e eeuw. Blauw decor met blomene en kerk Holland. 32x14x8cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Ergebnis: 10 EUR

3-Delig kaststel keramiek Holland 20e eeuw met decor van bloemen en paradijsvogels 32xø17cm. en 25xø15cm. Cond.: G

7 KPM kerstborden
Ergebnis: 10 EUR

Zeven porseleinen KPM kerstborden in aquatinten 1977-1983. Versierd met gouddecor, gelimiteerde oplage ø20cm.

Porseleinen uil
Ergebnis: 10 EUR

Porseleinen uil op ronde sokkel, Rehau, Bayern ca. 1910-1920. Ontwerp: Wilhelm Veit, modelnr.: 6/II. Beschadiging aan het oor en onderkant. H.: 36cm.

10 Deel Hutschenreuter
Ergebnis: 10 EUR

Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...

Imari bordje
Ergebnis: 10 EUR

Chinees imari bord ca. 1900 met afbeelding van een bloemenvaas ø22cm.

Zilveren 10G
Ergebnis: 9 EUR

Zilveren munt van 10 gulden Juliana Nederland 1945 - 1970,

4 Munten van 2,5 Cent
Ergebnis: 5 EUR

4 Munten van 2,5 Cent uit 1904, 2x 1941 en 1x 1941 (zink). Munten zijn in redelijk tot goede conditie.

52 Centen
Ergebnis: 5 EUR

Kavel van 52 munten van 1 cent. De gehele serie van 1948 t/m 1980 en daarbij een aantal dubbelen. De munten zijn in goede conditie.

3 Bankbiljetten 2,5 Gulden 1949
Ergebnis: 5 EUR

Kavel van drie muntbiljetten van 2,5 Gulden uit 1949. Biljetten zijn in gebruikte staat.

Kavels diverse munten
Ergebnis: 5 EUR

Kavel diverse munten waaronder; 4 zinken munten van 1 cent uit 1941 (P), 1942 (P), 1943 en 1944 (ZF), Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatri...