Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Zilv. kandelaars
Ergebnis: 1.250 EUR

Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U

2-Delig Zilv. theeservies
Ergebnis: 500 EUR

Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G

Hollands zilv. theebus
Ergebnis: 400 EUR

Antiek zilveren theebus, zwaar bewerkt met Hollandse voorstellingen, jaarletter B: 1836. MT: HH 835/000 ca. 179gr. 10x7,5x10cm. Cond.: U

Zilv. theepot, ivoren dop
Ergebnis: 325 EUR

Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U

3-Delig zilv. peper&zout stel
Ergebnis: 180 EUR

Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U

Zilveren pijpencomfoor
Ergebnis: 170 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Behoeft enige restauratie.

Zilveren dekseldoos
Ergebnis: 150 EUR

Ovale zilveren bewerkte dekseldoos met Hollandse motieven, schepen, molens en koeien. Jaarletter C: 1962. 835/000 (gehalteteken is voorzien van uitvoerstempel). MT: Fa. Hooykaas Schoonhoven ca. 154gr....

Zilveren dolk
Ergebnis: 150 EUR

Dolk in houten schede, rijkelijk bewerkt met zilveren appliques. L.: 27cm. Cond.: G

3-Delig setje zilver
Ergebnis: 150 EUR

Driedelig zilveren setje met blauw binnenglas bestaand uit mosterdpotje (gemerkt NN), zoutvaatje (gemerkt MEMA L 925S Sweden) en tandenstokerhouder (gemerkt 925 ZII) in Louis Seize stijl. 4-9cm. Cond....

Zilv. Empirestijl kan
Ergebnis: 150 EUR

Mooie sierlijke Empire schenkkan op 4 leeuwenpoten, vermoedelijk Frankrijk. ca. 162gr. 9xø7cm. Cond.: U

Tas, zilv. beugel + ketting
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U

Dupont aansteker
Ergebnis: 140 EUR

Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U

Zilveren schaalhengsel
Ergebnis: 125 EUR

Antiek zilveren schaalhengsel midden 1800, Cond.: U

Lepeldoosje met 6 zilv. lepels
Ergebnis: 120 EUR

Parelmoer lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, jaarletter P: 1975. Gewicht lepeltjes ca. 61gr. Cond.: U

Zilv. strooilepel
Ergebnis: 120 EUR

Antieke zilveren opengewerkte natfruitschep, Minerva: Den haag zilverfabriek Voorschoten 835/000 ca. 102gr. L.: 22,5cm.

4 stuks plate op blad
Ergebnis: 120 EUR

5-Delig plated koffie-theeset bestaande uit; theepot, koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet (uitgewerkt). Empire vormgeving 20e eeuw 55x31cm. Cond.: G

Presse-papier, kreeft
Ergebnis: 115 EUR

Zilveren presse-papier van een kreeft 20e eeuw 800/000 ca. 76gr. 3x10x10cm. Cond.: G

Zilveren overlay vaasje
Ergebnis: 110 EUR

Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U

Pors. loddereinflesje, zilv. dop
Ergebnis: 110 EUR

Antiek porseleinen parfumflesje met zilveren dop (zit iets los) H.: 7,5cm. Cond.: G

Zilv. schaaltje
Ergebnis: 108 EUR

Fraaie zilveren schaal met opstaande geschulpte rand 835/000 ca. 179gr. 4xø20cm. Cond.: U

Zilveren asbak
Ergebnis: 100 EUR

Hollands zilveren asbak met voorstelling van de nachtwacht, jaarletter M: 1922, MT: A.C. v. Orden Haarlem 835/000 ca. 227gr. ø16cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren opengewerkte bonbonschaal, gemerkt met een leeuw SL en nog 2 onduidelijke ponzen ca. 108gr. 5,5x17,5x11cm. Cond.: G

Kristallen karaf, zilv. montuur
Ergebnis: 100 EUR

Kristallen kegelvormige karaf met zilveren (925/000) montuur, geheel rondom geslepen met originele kegelvormige stop. H.: 36cm. Cond.: G

Zilveren mandje
Ergebnis: 100 EUR

Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U