Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.
Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans natuurstenen bewerkt vrouwen figuur. Gesigneerd Chitay. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Nagietsels naar oud voorbeeld. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Matroos. Circa 1900. Gesigneerd Selinski. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.