Oosterse bronzen boedha bezet met edelstenen en glas 20e eeuw, gemerkt 18x14x12cm. Cond.: G
Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Groot antiek Frans compositie metalen beeld ca. 18870, gesigneerd Moreau. Voorstelling van 2 figuren in boot, geheel gemonteerd op marmeren voet en in goede staat 65cm.
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een edele ridder met wandelstok op marmeren voet. Gesigneerd Laurain in goede staat 46cm.
Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.
Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G
Bronzen beeldje met ivoor, voorstellend een jongen met overall. Staand op onyx voet en gesigneerd L. Barthelemy (Louis) ca. 1910 13,5cm. Cond.: G
Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren sokkel en naamplaat "Auguste Rodin 1840-1970, edition Museums Galeria nr. 222/499" 48cm.
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R
Albasten 19e eeuwse buste van een huilend meisje (hand en arm gerestaureerd) 40cm. Cond.: R
Vier gipsen gietvoorbeelden voor bronsgieten, uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 18-67cm. Cond.: G
Ruurd Hallema (Munstergeleen 1954 - ), bronzen sculptuur op marmeren sokkel 20cm. Cond.: G
Bronzen mythologisch figuur op marmeren voet 21e eeuw 35cm. Cond.: G
Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.
Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een naakte man die een vrouw draagt 23cm. Cond.: G
Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.
Loden fluitist uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 38cm. Cond.: G
Bronzen beeld van E. Villanis ca. 1900, getiteld "Farfall", montage op schouders achter mist 37cm. Cond.: R
Chinees natuurstenen figuur 18e-19e eeuw, voorstellend een Chinese man op Foohond. In goede originele staat 23x9,5x6cm.
Groot antiek koper-overlay beeld, voorstellend Dante. gesigneerd Ed. Kanora, in goede staat 56cm.
Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G
Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 van Achille Leys (1873 - ), voorstellend een moeder met kind 17cm. Cond.: G
Compositie metalen putti met wandelstok en emmer op zijn rug ca. 1880 14cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend Napoleon. In goede staat (staat iets scheef) 22cm.
Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G
Grote bronzen figurengroep op marmer gemonteerd bestaande uit 20 bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 24x54x35cm. Cond.: G
Zware bronzen muurplaquette ca. 1930-1940 Art Deco met vogeldecor 36x46x3cm. Cond.: G
Groot Jugendstil stijl damesfiguur 1e helft 20e eeuw, koperoverlay. In goede staat 74cm.
Oud Oldenzaals bronsgegoten "Boeskoolmenneke", monogram J.K. (Jan Kip Oldenzaal) 16cm. Cond.: G
Bronzen uil op marmeren voet 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd (voet zit iets los) 34cm. Cond.: G
Leuk antiek miniatuur bronsje op marmeren voet, gesigneerd P.J. mene (Pierre-Jules Mene 1810-1879), voorstellend een paard bij een hek. 7x9x4cm.
Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Liggend bronzen erotisch naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, monogram J.S. in goede staat 13x20x14cm.
Twee moderne metalen gebronste figuren ca. 1990 (minimale chips marmer bij kleinere figuur) 15x5x5cm. en 23x20x5cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws gestoken houten kerkelijk beeld, voorstellend een zittende Maria met kindje Jezus met originele polychromie. Lichte oude wormbeval in de sokkel en kroon beschadigd 125x53x50cm. Co...
Oud Chinees bronzen beeld, voorstellende ratten op munten, zilver en goudbaren 20e eeuw (gemerkt) 9x6x6cm. Cond.: G contant uitbetalen
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Zes bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum: 3x vrouwelijk naakt, 1x damesportret en 1x twee figuren 8-15cm. Cond.: G
Origineel Romeins bronzen figuur (ca. 200 na Christus), voorstellend een jonge leeuw. In goede originele staat 5x6x4,5cm.
Originele Romeinse bronzen buste van een man(ca. 300 na Christus) in goede staat 6,5x5,5x2cm.
Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.
Twee leuke Franse compositie metalen figuren ca. 1870, gesigneerd Doriot, voorstellend een mannelijke en vrouwelijke engel op houten voet. 46-19cm. Cond.: G
Drie bronsgegoten golfspelers 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 10-14cm.
Bronzen knielende man met sigaar en boek op marmeren voet 21e eeuw in goede staat 19xø16cm.
Vier bronzen plaquettes uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gemerkt J.S.: 3x vrouwelijk naakt en 1x twee vrouwen op bank 10-16cm. Cond.: G
Oude bronzen shiva, 2-kleurig gepatineerd en gedetailleerd uitgevoerd in goede staat 36cm.
Drie oude Hollandse bronzen plaquettes Art Deco ca. 1920: 1x rond met gezicht en getiteld "Help", 1x rond met gezicht, gemonogrammeerd Chris van der Hoef en 1x rechthoekig gestyleerde handen, gemonogr...
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1920 op marmeren voet met tekst "Biblia Sacra" in goede staat 25x20x14cm.
Grote bronzen bruilofts-olifant uit Thailand 20e eeuw 36x48x26cm. Cond.: G
Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G
Oude bronzen windhond op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 15x18x7,5cm.
Oude bronzen gesigneerde haan op sokkel gemaakt door Gerard Overeen in 2000 (Voorthuizen 1944 - ). Mooie patina in goede staat 18cm. Cond.: G
Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws compositie metalen beeld, gesigneerd Charles Peroon, voorstellend een vrouw met vaandel en man met bijl en dolk 100cm. Cond.: G
Liggende bronzen panter in Art Deco stijl op marmeren voet 21e eeuw 13x25x12cm. Cond.: G
Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G
Groot oude bronzen figuur, voorstellend een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G
Oude bronzen figuur, voorstellend een vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd Yosdima Dessem 12x19x10cm. Cond.: G
Art Deco stijl rennende luipaard 21e eeuw op marmeren sokkel in goede staat 41x31x8cm.
Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G
Loden figuur uit atelier John Sterenberg ten Boer 1920-2002 Marum, voorstellend een wassende vrouwelijk naakt met twee figuren achter een boom schuilend 7x24x22cm. Cond.: G
Loden vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum in goede staat 38cm.
Bronzen zwemmer op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Milo 23,5cm. Cond.: G
Bronzen paard met hond, gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 27x42x13cm. Cond.: G
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Bronzen edelhert ca. 1920 op marmeren voet, gesigneerd Valton (Charles Valton 1851 - 1918), in goede staat 42x33x12cm.
Bronzen uil op boeken 21e eeuw met marmeren sokkel, gesigneerd Christiaan Marcchetti in goede staat 34cm.
Corpus 17e eeuw, vermoedelijk Spanje of Italië met originele polychromie (houtgestoken) in mooie originele staat 45cm.
Bronzen Art Deco stijl pelikaan 21e eeuw met zwart marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 49cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend twee kwartels, gesigneerd E. Lienard (waarschijnlijK Emile Lienard 1842 - ), 16x28x14cm. Cond.: G
Bronzen havik in Art Deco stijl 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Fernandez 37cm.
Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen in de vorm van een uil in Art Deco stijl 21e eeuw met marmeren voet in zeer goede staat 35cm.
Bronzen figuur ca. 1900 voorstellend een naakte man met eikenblad spelend op een fluit. Gesigneerd L. Gregoire (Jean Louis Gregoire 1840 - 1890) 39cm. Cond.: G
Stel bronzen duiven 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 25cm. Cond.: G
Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.
Art Deco stijl uil op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Altdorp 35cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, tweekleurig gepatineerd en geheel gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen en meisje met visfuik 36x20x15cm. Cond.: G
Groot Frans dubbel beeld ca. 1900, getiteld "L. Abondance recompense Le Travaille par Faure de Broussé". Gemaakt van compositie metaal en in goede staat 71cm.
Compositie metalen bureaubeeld (met pennen- of sigarettenhouder) ca. 1900, 1 klein deeltje mist, Cond.: R-G 22x29x10cm.
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Compositie metalen figuur ca. 1880, gemerkt Le Sauveteur par P. Bobbins, voorstellend een visser met reddingsboei 53cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1880 Duitsland, voorstellend 2 soldaten van H. (Hans) Keck 9,5cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, voorstellend een zeeman met reddingsboei ca. 1880, gesigneerd Selinski 52cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jongen met viool 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M
Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.