Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G
Figuur ivoor begin 20e eeuw, voorstellend 2 steigerende paarden. H.7.5 cm.
Albasten beeld voorstellend een op een rotsblok zittende man die een doorn uit de voet haalt. Sokkel is deels gelijmd. H. 18 cm.
Wandmasker China 1e helft 20e eeuw, waarschijnlijk voorstellend Konfuzius, tanden van ivoor,( bovenste rij ontbreekt) aan de baard gesign. licht besch. 27.5 x 15.5 x 7 cm.
Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard,staand op een ovale houten sokkel. H. 43.5 cm.
Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard staand op een ovale houten sokkel. H. 43 cm.
Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.