Bronzen Japanse cloisonne wierookbrander op driepoot, met tempelhond ,eind 19e eeuw. 42xø28cm. Cond.: U
Oud albasten beeld 20e eeuw. Voorstelling van een vrouw met oorkonde op marmeren sokkel 38x14x16cm. Cond.: U
Groot zinken antiek beeld, voorstellend een stijgerend paard met jongen, ca. 1890. Gemerkt onder de buik met Anco of Janco. Mooi uitgewerkt 40x35x16cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G
Houten Heilig hart beeld 19e eeuw. Gesigneerd P. Steffen (beschadigd) 84x17x23cm. Cond.: G
Massief bronzen Indische olifant met versiering 20e eeuw 20x25x15cm. Cond.: U
Antieke bronzen buste van Jezus, gesigneerd Eugene Marioton (Frankrijk) 19e eeuw 24x12x12cm. Cond.: U
Antieke bronzen figuur van een Griek op marmeren sokkel ca. 1900 13x6x4,5cm.
18e Eeuws Petrushoofd met originele polychromie 22x14x13cm. Cond.: U
Houtsnijwerk Duitsland 18e eeuw (vroeg barok) van een heilige figuur in kleed 21x17x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld, ongesigneerd Japan ca. 1900. Voorstellend Japanse dame met waaier in de hand. Geheel staand op een houten boomstam . Hoofd en armen zijn gemaakt van ivoor. Waaier is gelijmd 21,5cm. Co...
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Groot ongesigneerd bronzen paard 20e eeuw in de stijl van Remmington op marmeren sokkel 36x42x19cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Griekse vrouw met gedrapeerd kleed ca. 1900. Marmeren sokkel, mooie kwaliteit 38x15x9cm. Cond.: U
Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G
Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G
Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U
Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Brons groen gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...
Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongetje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een smid aan het werk. Gesigneerd C. Romlaux 21e eeuw 53,5xø16cm. Cond.: G
L. F. Moreau, beeld van een vrouw met vaas. Compositie met houten sokkel ca. 1900. Frankrijk 47x20x13cm. Cond.: G