Zilveren bruidegomspijpje met gegraveerde lusvormige steel voorzien van origineel 6-kantig benen mondstuk, MT: Evert van geelen Schoonhoven ca. 1860, 835/0000, 11x4cm.
Zilveren balboekje, geribbeld en voorzien van draagring met bijbehorend zilveren potlood (met notities en foto) 835/000, 6x4cm. Cond.: U
Geslepen en gematteerde kristallen vink op ronde zilveren (835/000) voet met inscriptie "N.v.P.E.L.H. 13-3-1883", ø7,5cm.
Antieke geslepen kristallen coupe met ruit- en waaierslijpsel op poot met geslepen knoop en zilveren (835/000) voet, nederlands gekeurd 10,5xø13cm.
Zilveren miniatuur van een visser met pijp in de mond in roeiboot, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1975, 835/000, ca. 20gr. 5x2cm.
Zilveren miniatuur ridderhelm met beweegbaar vizier en voorzien van een draagoog, MT: Clavapra Amsterdam ca. 1970, ca. 19gr. 3x2cm.
Deels vergulde zilveren miniatuur van een bokkenwagen met springende bok met op zijn rug een putti met zweep in de hand, 800/000, ca. 56gr. 10,5x4,5cm.
Armbanden zilver, 835/000, van bijbelsloten. Drie armbanden gemaakt van bijbelsloten. Voorzien van grootkeuren en jaarletters, p,q: 1874-1875 Lengte 18-20 cm ca 54.8 gr