Lot divers zilver, met een vaas, gedeukt, servetbanden, lepels, vingerhoed en doos. Totaal ca 331 gram. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat.
Twee zilveren breischedes, 833/00, versierd met bandelwerk en voorzien van een clip. 14-15cm. In goede staat. ca 34 gram. In goede staat.
Kristallen theebus met zilver, 835/000. Eivormige theebus met een geetste florale bewerking, geplaatst op een zilveren ronde voet en voorzien van een ronde zilveren dop. ø7,5x15cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en halve maandecor. Voorzien van een parelrand. 13,5x8x5,5cm. ca 89 gram. MT.: C.Mol jr. Amsterdam, jl.: Q:1926. In goede staat.
Lot bestek met parelmoeren heft, voorzien van 4 zilveren vleesvorken, 800/000, 2 schepjes, 2 vorkjes, een vleeswarenvorkje en een botermesje. 14-21 cm.
Vier brillen waarvan één zilveren lorgnet met onyx en markesiet en 3 double brillen waarvan één 12 crt. In cassettes. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, op een ronde voet met een konische pilaar en filetranden. ø8,5x17cm. ca 177 gram met een gevulde voet. Kleine deukjes langs de rand, verder in goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een zeilboot, 833/000, 10x2,5x13cm. ca 49 gram. MT.: J. van Dijk, Hoorn, jl.:X:1907. In goede staat
Zilveren tang, 800/000, met gekrulde greep en gezaagde bladen. Duits. 21 cm. Iets scheef. ca 81 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmand, 800/000, vierkant opengewerkt model, voorzien van afgevlakte hoeken, met spijlendecor en parelrand. 10x10x3cm. Duits. ca 76,3 gram. In zeer goede staat.
Lot met 10 zilveren apostelvorkjes in cassette. 833/000. 12,5 cm. ca 120 gram. In goede staat.
Vintage geelgouden Parker vulpen, 585/000, versierd met een guilloche bewerking. Jaren 80. 12 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van de zeilboot, 925/000, geplaatst op een ovale houten voet met 4 bolpoten. Gemerkt Silver House Sharjah. 12x19x18cm. In goede staat.
Twee zilveren kiddush beker, 800/000, Oostenrijk/Hongarije, op een ronde voet met lauwerkrans en graveerwerk. ø4,5x10 cm. ca 105 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur koets met engel, 800/000, een span met twee paarden en daarachter een gecontourneerde koets met een engel. 15x4x8cm. ca 121,8 gram. In goede staat.
Reis ikoon in een zilveren lijst gemaakt van een bijbelslot. 833/000. ca 70 gram. 10x8cm. In redelijk goede staat.
Grote zilver-plated menage olie/azijn set door Cruet Elkington & Co. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpot, 800/000, bolpotje met getorste lijnbewerking, geplaatst op 3 bolpoten. 9x7x10cm. ca 89 gram. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. Rechthoekig gecontourneerde flacon met een gouden achtkantige kraag en dop met graveerwerk. 9 cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.
Schaal gemaakt uit een struisvogel ei op zilveren ovale voet met filetrand, een zilveren rand met beugel, met filetrand. Gemerkt Simons juwelier. 16x12x16cm. ca 216 gram. In goede staat
Zilveren oorijzer, 833/000, gladmodel, zonder stiften. MT.: vermoedelijk G.Hofman, Kollu'n, jl.:T:1903. ca 79 gram. In redelijke staat.
Vijf zilveren miniaturen, 835/000, een driearmige kandelaar, een standaard met vogelkooi, een platenspeler, een spinnenwiel en een houder voor een haardstel. totaal ca 120 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur in de vorm van een lopende leeuw, 915/000. 12,5x7x3cm. ca 99,9 gram. In goede staat.
Lot zilveren schepwerk, 833/000, met een suikerstrooier, schep, roomlepel, herinneringslepel en een theelepel. ca 172 gram. In redelijke staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een locomotief, 835/000. 8x2,5x3,5cm. Italië. ca 80 gram. In goede staat.
Lot met zes messen voorzien van een zilveren heft, model puntfilet. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:e:1964. 25 cm. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Lot met 11 messen met een zilveren heft, 925/000, voorzien van een parelrand. Lot met 6 tafelmessen en 5 dessertmessen. 17- 23,5cm Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Zilveren schaal, 915/000, in de vorm van een schelp met graveerwerk met bloemen en een bewerkte rand. De schaal is geplaatst op 3 poten in de vorm van een vis. ø20x4,5cm. ca 174 gram. In goede staat
Lot met 4 zilveren kaarsendovers, 835/000, met een zeepaard, pinguïn en een boer en boerin. ca 55,4 gram. In goede staat.
Twee zilveren Groninger lepels met gecontourneerde steel. Voorzien van restauratie. F.B.K. 1790. ca 93 gram. In redelijke staat.
Zilveren kemphaan, 835/000, 10x8x14cm. ca 144 gram. MT.: Zwijnenburg, Schoonhoven.