Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Klaas Bernink, Hervormde kerk in Losser
Startpreis 700 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Hervormde kerk in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Haven Enschede
Startpreis 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Startpreis 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer, Landschap met herder en schapen
Startpreis 500 EUR

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Startpreis 950 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Fantasie figuren compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 64 x B 81 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Startpreis 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Werkketen
Startpreis 200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Werkketen. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Hollands wintergezicht met roeiboten en boer
Startpreis 700 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Hollands wintergezicht met roeiboten en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Plasgezicht
Startpreis 800 EUR

Groot werk van A.J. Zwart. 1903 - 1981. Plasgezicht De Koppel aan de Kaag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm In goede staat.

Klaas Bernink, Molen van Veere
Startpreis 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Eickelkamp, Zutphen
Startpreis 400 EUR

Front restsignatuur, verso Eickelberg. Toegeschreven aan W.H. Eicelberg. 1845 - 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 11 cm. In goede staat.

F.A. de Haan, Herder met kudde
Startpreis 500 EUR

Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Startpreis 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startpreis 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Heinrich Böhmer, Landschap met houtstapels
Startpreis 850 EUR

Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.

A.H. Winter, Panoramisch landschap
Startpreis 800 EUR

A.H. Winter. 1800 - 1861. Panoramisch landschap met herder en koeien op de voorgrond. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 58 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Twee edelmannen
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.

A. Verhoesen, Landschap met pluimvee
Startpreis 1.500 EUR

Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Boerderij met figuren aan rivier
Startpreis 1.000 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startpreis 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren
Startpreis 500 EUR

P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Oliekannen
Startpreis 750 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Trechters + oliekannen. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Krishna Reddy, Jelly Fish
Startpreis 400 EUR

Krishna Reddy. 1925 - 2018. Epreuve d'artiste. Jelly Fish. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven met rozen
Startpreis 3.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Jan Evert Morel, Stilleven
Startpreis 8.500 EUR

Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Monogram A.K., Stilleven
Startpreis 500 EUR

Monogram A.K. 19e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Met origineel vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 35,5 cm. In goede staat.

Dorus Arts, Besneewd landschap
Startpreis 350 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Italiaans landschap
Startpreis 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Artz, Katwijks' interieur met moeder en kind
Startpreis 5.000 EUR

Constant David Ludovic Artz. 1870 - 1951. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.

Scherrewitz, Landschap met boer en paardenkar
Startpreis 3.000 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.

Emmy Meijer, Landschap met boerderij en bloesembomen
Startpreis 1.000 EUR

Emmy Meijer, W. 23. 1866 - 1940 Worpswede. Landschap met boerderij en bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Figuren in tuin
Startpreis 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. 1939 - . Landschap Torre del Lago Lucia porto 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.P. van Velzen, Landschap met figuren
Startpreis 300 EUR

J.P. van Velzen. 1816 - 1853. Hollandse School. Landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25,5 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Evert Moll, Driemasters in Rotterdamse haven
Startpreis 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Driemasters in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Houten reliëf
Startpreis 300 EUR

Klaas Bernink. 1967. 1913 - 1996 Glanerbrug. Abstract houten wandreliëf. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Waterfilter
Startpreis 200 EUR

Klaas Bernink. 1962. 1913 - 1996 Glanerbrug. Waterfilter Rami - Union. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 38 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Fantasie voorstelling
Startpreis 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Fantasie voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startpreis 1.450 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Karel van Rooijen,
Startpreis 1.200 EUR

(met certificaat)

Th. Scharner, Panoramisch berglandschap
Startpreis 400 EUR

Th. Scharner. Toegeschreven aan Théodor T' Scharner. 1826 - 1906. Panoramisch berglandschap met figuren te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Jan Rentinck, Hollands landschap met knotwilg, vee en herder
Startpreis 750 EUR

Jan Rentinck. 1798 - 1846. 19e Eeuws Hollands landschap met knotwilg, vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

Dirk Smorenberg, Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen
Startpreis 7.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

D. Smorenberg, Winter
Startpreis 5.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Albert Raty, Dorpsgezicht bij avond
Startpreis 350 EUR

Albert Raty. 1889 - 1970. Belgische School. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Maurice Basko, Figuratief abstracte voorstelling
Startpreis 400 EUR

Maurice Basko. 1921 - . Franse School. Figuratief met abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 54 cm. In goede staat.

Lony Wing, Twents coulissen landschap
Startpreis 600 EUR

Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 141 cm. In goede staat.

Lony Wing, Twents coulissen landschap
Startpreis 350 EUR

Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij (Boerskotten in Oldenzaal). Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw pakt liefdesbrief bij boom
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw pakt liefdesbrief bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Veldslag
Startpreis 750 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.

M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam
Startpreis 300 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Duitse School, Zuster lezen liefdesbrief
Startpreis 150 EUR

Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeiders aan het hooien
Startpreis 200 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Landarbeiders aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

L.G. Melis, Tennisspeler
Startpreis 100 EUR

L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Zonovergoten coulissen landschap
Startpreis 150 EUR

Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Portret collie hond
Startpreis 100 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Theophile de Bock, Bosgezicht met beek
Startpreis 150 EUR

Theophile de Bock. 1851 - 1904. Bosgezicht met beek. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.

Charles Dankmeijer, Kasteel Cannenburg Vaassen
Startpreis 150 EUR

Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Kasteel Cannenburg in Vaassen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 23 cm. In goede staat.

Ron Meilof, Eenden aan waterkant
Startpreis 580 EUR

Ron Meilof. 1953 - 2016. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Boerderij met boer, boerin en kippen
Startpreis 150 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: ........... In goede staat.

Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht
Startpreis 150 EUR

Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Portret heer
Startpreis 100 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Portret van een heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 71 cm.In goede staat.

Maya Wildevuur, Klaprozenveld
Startpreis 200 EUR

Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Wilde bloemen, klaprozenveld. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Picasso, Litho
Startpreis 600 EUR

Monogram V.D.S.B., Hollandse School
Startpreis 1.250 EUR

Monogram V.D.S.B. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk jeugdwerk van de Sande Bakhuyzen. Landschap met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

E. Koster, Zeilboten op kalme zee
Startpreis 2.000 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.

Paul Schouten, Landschap met koeien
Startpreis 300 EUR

Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 61 cm. In goede staat.

18e Eeuws Spaans schilderij, Portret
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Spaans schilderij Santi Cristina. Portret. Oudere restauratie. Afmeting: H 85 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Rustende paarden
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee rustende paarden op strand. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

W.H. Sjerp, Riviergezicht met zeilboten
Startpreis 200 EUR

W.H. Sjerp. Circa 1880. Hollandse School. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract
Startpreis 150 EUR

Jan te Wierik. 14/200. 1954 - 2002. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.

Antoon Kruysen, Vaas met zonnebloemen
Startpreis 120 EUR

Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koe in landschap
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Koe in landschap. Mogelijk Kees van Bohemen. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. van Vught Tijssen, 't Kolkje Amsterdam
Startpreis 200 EUR

Jan van Vucht Tijssen. Circa 1930 . 't Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A.C. van Noort, Bloembolvelden
Startpreis 250 EUR

A.C. van Noort. 1914 - 2003. Bloembolvelden Heemstede. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 45 cm. In goede staat.

A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Startpreis 250 EUR

A.F. van Noort. 1953 - . Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Edmondo Bacci, Abstract
Startpreis 1.000 EUR

Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In redelijke staat.

Toegeschreven aan Edmondo Bacci, Abstract
Startpreis 300 EUR

Toegeschreven aan Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 72 x B 73,5 cm. In redelijke staat.

Cor Veenstra, Strandgezicht Oost Kapelle
Startpreis 80 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Strandgezicht Oost-Kapelle. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij bij nacht
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, 2x Avantgarde schilderij
Startpreis 300 EUR

B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, Avantgarde schilderij
Startpreis 300 EUR

B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.

Bas Veth, Hollandse bomschuit
Startpreis 300 EUR

Bas Veth. 1886. 1861 - 1944. Hollandse bomschuit op strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 61 cm. In goede staat.

J. van Delden, Rotterdams haven met schepen
Startpreis 150 EUR

J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

2x Patrick Nagel, 2x Damesportret
Startpreis 180 EUR

2x Patrick Nagel. 1945 - 1984. 2x Damesportret. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 64 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesportret
Startpreis 120 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.

Arie Joh. Lamme, Interieur met familie bij kinderbed
Startpreis 2.000 EUR

Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.

Jan Hovener, Moederpoes met spelende kittens
Startpreis 1.000 EUR

Jan Hovener. 1936. Stilleven met moederpoes en spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht
Startpreis 650 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Craquelé vorming. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij bij Steenwijkerwold
Startpreis 900 EUR

Klaas Bernink. 1977. 1913 - 1996. Boerderij bij Steenwijkerwold. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Oude schuur
Startpreis 120 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Titel: Oude schuur 1945. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.

Tilla Terwindt, Stad met daken
Startpreis 300 EUR

Tilla Terwindt. 1890 - 1981. Stadsgezicht met daken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 94 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Compositie 1960
Startpreis 300 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Compositie 5 1960. Collage op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Bernink, Spoorrails wissel
Startpreis 400 EUR

Henk Bernink. Enschede. Spoorrail wissel. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.