Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Prof. J.H. Jurres, Ruiters bij rustende paarden
Startpreis 400 EUR

Prof. Johannes Hendrikus Jurres. 1875 - 1946. Ruiters bij rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 61 cm. In goede staat.

Monogram A.L.K,, Figuren in herberg
Startpreis 300 EUR

Monogram A.L.K. 1826. Figuren in herberg. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 33 x B 27 cm. In goede staat.

Hendrik Schaap, Stadsgezicht Delft
Startpreis 400 EUR

Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadsgezicht Delft. Gouache op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.

Josef Schakewits, Dames staan model voor schilder in bos
Startpreis 200 EUR

Joseph Schakewits. 1848 - 1913. Dames staan model voor schilder in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

Daan Muehlhaus, Vaas met bloemen
Startpreis 300 EUR

Daan Muehlhaus. 1907 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

P. Verschuur, Paarden aan waterkant
Startpreis 250 EUR

P. Verschuur. Circa 1920. Hollandse School. Paarden langs rivierkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

J. van Mourik, Landarbeiders met paardenspan
Startpreis 500 EUR

Groot werk van Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landarbeiders met paardenspan. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting H 96 x B 119 cm. In goede staat.

Antieke Madonna
Startpreis 600 EUR

Antieke Madonna, op linnen. 17e - 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 43 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Italiaans landschap (op koper geschilderd)
Startpreis 800 EUR

Ongesigneerd. Eind 19e eeuw. Italiaans landschap met figuren op koper geschilderd. Afmeting: H 21,5 x B 25,5 cm. In goede staat.

Matthieu Wiegman, Riviergezicht met huis
Startpreis 400 EUR

Matthieu Wiegman, ook verso geschilderd + gesigneerd. Riviergezicht met huis, verso Adam en Eva bij boom. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Frere Francois Mes, Ontwerp Madonna
Startpreis 600 EUR

Frere Francois Mes. 1892 - 1983. Ontwerp Madonna. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 44 cm. In goede staat.

Dirk Tavenraat, Stilleven gevogelte
Startpreis 300 EUR

Dirk Tavenraat. 1845 - 1930. 8,3 - 70. Stilleven gevogelte. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Map met diverse werken Eef de Weerd
Startpreis 150 EUR

Grote map met zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 100 werken of meer. In goede staat.

3x Eef de Weerd,
Startpreis 60 EUR

J.B. Tom, Landschap met schapen en herder
Startpreis 1.500 EUR

J.B. Tom. 1813 - 1894. Landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.

Jacobus Nic. Tjarda vanStarkenborgh, Koeien in landschap
Startpreis 1.100 EUR

Jacobus Nic. Tjarda van Starkenborgh. 1822 - 1895. Koeien in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Anton Kattenbeld, Havengezicht Dordrecht?
Startpreis 200 EUR

Anton Kattenbeld. 1891 - 1956. Havengezicht Dordrecht? Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Willem Heytman, Strandgezicht met figuren en kinderwagen
Startpreis 460 EUR

Willem Heytman. 1950 - . Strandgezicht met figuren en kinderwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Startpreis 300 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Toorop, Portret Guusje van Lede
Startpreis 60 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Johanna van Wisse, Visser met baard
Startpreis 50 EUR

Johanna van Wisse. Hollandse School. Visser met baard. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 29 cm. In goede staat.

Toegeschreven Raoul Hijnckes, Stilleven
Startpreis 60 EUR

Toegeschreven aan Raoul Hijnckes. 1893 - 1973. Stilleven met vogel. Gemengde techniek op papier. Herkomst koop bij de kunstenaar. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.

A.M. Woudstra, Strandgezicht
Startpreis 200 EUR

A.M. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.

W. Heinecke, Paard en wagen in winterse stad
Startpreis 400 EUR

W. Heinecke. 1895 - 1978. Paardenwagen in winterse stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.

Frans v.d. Heide, Platbodem op volle zee
Startpreis 120 EUR

Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.

H. Mos, Hollands zeegezicht met vissersboten
Startpreis 80 EUR

H. Mos. Tweede helft 20e eeuw. Hollands zeegezicht met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Maria Philippina Bilders-van Bosse, Bospad
Startpreis 120 EUR

Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bospad. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.

Zank / Gericke, Bloemstilleven
Startpreis 200 EUR

Zank/Gericke. Hans Zank + Willi Gericke. Duitse School. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Rodolphe Bolliger, 6x Ets
Startpreis 400 EUR

Zes diverse etsen van Rodolphe Bolliger. 1878 - 1952. Franse School. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tekening
Startpreis 150 EUR

Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Knikker, Polderlandschap
Startpreis 250 EUR

Jan Knikker. 1884 - 1957. Poldergezicht met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Knikker Jr., Vrouw met liefdesbrief in bos
Startpreis 150 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Vrouw met liefdesbrief in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

Willem Heugtenburch, Hollands wintergezicht
Startpreis 500 EUR

Willem Heugtenburch. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht, naar romantisch voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

A. Musiv, Strandgezicht met figuren
Startpreis 60 EUR

A. Musiv. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 32 cm. In goede staat.

Kees Andrea, Moeder met kind op stoel
Startpreis 250 EUR

Kees Andrea, Den Haag 1914. Moeder met kind op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Kees Andrea, Moeder met kind
Startpreis 250 EUR

Kees Andrea. Den Haag 1914. Moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Neogotisch religieus schilderij
Startpreis 850 EUR

19e Eeuws neogotisch religieus schilderij met vergulding + Heilige met bazuin en aureool. Afmeting: H 64 x B 22 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

J.H.S. de Haas, Landschap met koeien
Startpreis 500 EUR

J.H.S. de Haas. 1832 - 1908. Hollandse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 71 x B 101 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Vrouw met hoed bij raam
Startpreis 50 EUR

Agnes van den Brandeler, 1994. 1918 - 2002. Vrouw met hoed bij raam. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.

J.M. de Vries, Landschap Noorwegen
Startpreis 100 EUR

Jan Murk de Vries. 1919 - 2015 Harlingen. Landschap Noorwegen. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startpreis 1.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Bosgezicht met hekwerk en figuur
Startpreis 100 EUR

Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Bosgezicht met hekwerk en figuur. Sepia op papier. Afmeting: H 45 x B 58 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Boscage
Startpreis 100 EUR

Agnes van den Brandeler, 1993. 1918 - 2002. Bosschage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

D. Pelotti, Voorstelling naar Max Liebermann
Startpreis 100 EUR

D. Pelotti. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling naar Max Liebermann. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

S. Dijkstra, Noordkaap Terschelling
Startpreis 150 EUR

Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.

Govert van Emmerik, Schepen op ruwe zee
Startpreis 3.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.

Monogram J.H.K., Zeegezicht met zeilboten
Startpreis 2.000 EUR

Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Landschap Buurse
Startpreis 160 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Dirk Kruizinga, Stilleven met gevogelte
Startpreis 60 EUR

Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Art Deco stilleven met gevogelte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.

18e Eeuws handingekleurd familiewapen Hooykaes 1782
Startpreis 60 EUR

18e Eeuws gouache familiewapen van Nicolaas Hooykaes 1782. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

G. Gort, Winterlandschap
Startpreis 200 EUR

G. Gort. Hollandse School. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

A. Vallette, Valle de Cayamber
Startpreis 400 EUR

A. Valette, 1929. Adolphe Valette. 1876 - 1942. Valle de Cayamber all Fendo el Cerro, Blanco Equador 1929. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 71 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zandpad bij dorp
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij in de winter
Startpreis 200 EUR

Klaas Bernink, 1979 Glanerbrug. Epreuve d'artiste. 1913 - 1996. Twentse boerderij in de winter. Litho op papier. Afmeting: H 42 x B 62 cm. In goede staat.

T. de Jongh, Grachtengezicht Amsterdam
Startpreis 100 EUR

Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startpreis 80 EUR

Theo Wolvecamp, 1990. Epreuve d'artiste. 1925 - 1992. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.

2x A. Rooskens, Vogelman + Zingende vogel
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Anton Rooskens. 1906 - 1976. 1x Vogelman, 1975. 1x Zingende vogel, 1975. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.

2x Modern werk, 2x Bloemstilleven
Startpreis 100 EUR

Twee moderne bloem stillevens. Monogram M. 2002. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

H.C. Mac Lean, Stilleven met pompoen
Startpreis 180 EUR

H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.

Monogram + 1889, Hollands stadsgezicht (Volendam of Marken)
Startpreis 500 EUR

Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Kegelen
Startpreis 300 EUR

Zeldzaam schilderij van Antoon Markus met spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.

J.J.W. de Me, Potloodtekening met driemasters
Startpreis 200 EUR

Grote 19e eeuwse potloodtekening met driemasters 1882. J.J.W. de Me. Potlood op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.

M. Wiegman, Bedelaar en figuren
Startpreis 150 EUR

Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Bedelaar + figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

J. Wiegers, Portret
Startpreis 100 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Herenportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap met spoorbrug
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Nalatenschap Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap met spoorbrug. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met duif
Startpreis 100 EUR

Corneille. 1996. 1922 - 2010. Nr. 110/200. Vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Startpreis 320 EUR

Lithografie Keith Haring. Nr. 16/200. Dansende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstracte honden figuren
Startpreis 220 EUR

Ongesigneerde lithografie in de stijl van Keith Haring. Abstracte honden figuren. Litho op papier. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade
Startpreis 350 EUR

Hendrik Pieter Groen. Rotterdamse kade met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Vaas met bloemen
Startpreis 150 EUR

Ton Anconé. 1919 - 1987 Oldenzaal. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Religieus schilderij
Startpreis 200 EUR

Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Startpreis 250 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Gautier, Moulin Rouge
Startpreis 200 EUR

Gautier. 20e Eeuw. Franse School. Moulin Rouge Can Can danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Hubert Bellis, Vaas met rozen
Startpreis 450 EUR

Hubert Bellis. 1831 - 1902. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Larij, Zwerfkeien met wandelaar
Startpreis 150 EUR

Larij. Mogelijk Jan Larij. 1879 - 1962. Zwerfkeien met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Berglandschap met huizen en figuren
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Berglandschap met huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 36,5 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd,
Startpreis 100 EUR

Map met werken Eef de Weerd (ca 15x)
Startpreis 180 EUR

Grote map met circa vijftien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Startpreis 70 EUR

Antiek Russisch ikoon met vergulding. Jezus Christus met Heilige schrift. Oudere restauratie. Afmeting: 22 x 16 x 1,5 cm. In goede staat.

2x J.G.L. Elsen, Hollands landschap
Startpreis 100 EUR

Pendant van J.G.L. Elsen 1906. Hollandse School. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Damesportret met gouden sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kustgezicht
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Kustgezicht met huis, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In redelijke staat.

Jean Michel Basquiat, Modern figuur
Startpreis 250 EUR

Jean Michel Basquiat. 1960 - 1988. Nr. 22/100. Modern figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 50 cm. In goede staat.

Corneille, Abstract
Startpreis 250 EUR

Corneille, 1962. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

P. Vlerick, Abstract
Startpreis 200 EUR

P. Vlerick. 1923 - 1999. Abstracte voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28,5 x B 38,5 cm. In goede staat.

Herbert Götzinger, Abstract
Startpreis 100 EUR

Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 51cm. In goede staat.

Otto Hetterscheid, Abstract
Startpreis 100 EUR

Otto Hetterscheid, 1967. 1927 - 2010. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Collage. Afmeting: H 45 x B 41 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, vrouw met duif
Startpreis 120 EUR

Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

P. Dankers, Bosgezicht met boerderij
Startpreis 100 EUR

P. Dankers. Circa 1930. Hollandse School. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x Jacob Eriks, 2x Portret
Startpreis 80 EUR

Twee portret schilderijen Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. 1x Jonge bruid met bloemen. 1x Meisje met jurk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.