C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Jean Pierre Guynelly Maes. 1945. Belgische School. Huilende baby. Pastel op paneel (gefixeerd). Afmeting: H 97 x B 75 cm. In goede staat.
J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.
Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.
Lorenz Murowana. Duitse School. 1872 - 1950. Volendamse platbodems aan steiger met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Frans berglandschap (Haute Savoie). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Twee portret schilderijen Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. 1x Jonge bruid met bloemen. 1x Meisje met jurk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
P. Dankers. Circa 1930. Hollandse School. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Otto Hetterscheid, 1967. 1927 - 2010. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Collage. Afmeting: H 45 x B 41 cm. In goede staat.
Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 51cm. In goede staat.
P. Vlerick. 1923 - 1999. Abstracte voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28,5 x B 38,5 cm. In goede staat.
Corneille, 1962. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Jean Michel Basquiat. 1960 - 1988. Nr. 22/100. Modern figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kustgezicht met huis, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Damesportret met gouden sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Pendant van J.G.L. Elsen 1906. Hollandse School. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Antiek Russisch ikoon met vergulding. Jezus Christus met Heilige schrift. Oudere restauratie. Afmeting: 22 x 16 x 1,5 cm. In goede staat.
Grote map met circa vijftien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Abstracte figuratieve compositie. 1x Kleurrijke abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 30 cm. H 63 x B 48 cm. In go...
Onduidelijk. 19e Eeuw. Berglandschap met huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 36,5 cm. In goede staat.
Larij. Mogelijk Jan Larij. 1879 - 1962. Zwerfkeien met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 22 cm. In goede staat.
Hubert Bellis. 1831 - 1902. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Gautier. 20e Eeuw. Franse School. Moulin Rouge Can Can danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.