A.J. Groenewegen. 1874 - 1983. Melktijd met boer en koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
A.J. van Wijngaerdt. 1808 - 1887. Bosgezicht met twee figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese aquarellen. Gesigneerd. Geisha's in landschappen. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Twee maal monogram A.S., sepia. Eén maal ongesigneerd, aquarel. Landschappen met figuren. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerderij aan de waterkant. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Germen Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Walasse Ting '85. 1929 - 2010. Vrouw met rokje en kat. Lithografie op papier. Afmeting: H 55 x B 76 cm. In goede staat.
J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.
Oud decoratief handbeschilderd ikoon. Sint Joris met de draak. Bulgaarse School. Afmeting: H 38 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
A. van Steenacker. 1890 - 1965. Kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.
Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Chris Hammes. 1872 - 1965. Watermolen met eenden langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 102 cm. In goede staat.
Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.
A. Proost. 19e Eeuw. Vissersjongens met net bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Thomas Bush Hardy. 1842 - 1897. Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten. Gouache op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
K. Borgbrüm. 20e Eeuw. Huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
S. van Veen. 20e Eeuw. Paardenkar op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
B. Nieuwenhuis. 20e Eeuw. Watergezicht met rietkraag. Restauratie midden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ype Wenning. Handgesigneerd. Ets of steendruk op papier. Dorpskanaal met figuren. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.
C. Bantzinger. 1914 - 1985. Liggende steenbok. Houtskool op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Nils Haglund. 1939 - 1990. Man met helm en ticket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 101 cm. In goede staat.
Carel Lodewijk Dake jr. 1886 - 1946. Zandpad met boerderij en figuur. Beschadiging in lucht. Olieverf op karton. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lichtenstein. Nr. 79/199. Tweede helft 20e eeuw. Naakte vrouw in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.
J. Bartosch. (Jubel). Venetië, Canale Grande. Ets op papier. Afmeting: H 44 x B 35 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.
Antiquarische brieven et cetera. Onder andere geneeskunde, apothekerslijst, betreffende fregatschip Stad Dordrecht. Kaptein J. van Nassau, geneeskunde B. Ertheiler Doctor geneeskunde aan boord van Sta...
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Prof. J.H. Jurres. Drinkende Romein met paard bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 13,5 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Hollands poldergezicht met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures met Hollandse schepen. In notenhouten lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Jaspers. 1947. 1905 - 1977. Stilleven met koper, doos en hertenvanger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.