Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Eén maal Amorum, twee Amor putti, 18e eeuw. Eén maal Hercules door J. Bond. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 14 x 18 cm. en 11 x 23 cm. In goede staat.
Vier maal Hollandse hand ingekleurde gravures met wapens. Eén maal 'Wapen des Aertsbisdoms Besancon'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Mentz'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Trier'. Eén maal 'W...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Winters stadsgezicht met figuren'. In veren lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Interieur met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.
Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afmeting.: 12...
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Drie poezen bij gitaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) 'Balinese vissersboten op strand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 96 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1912. Koeien in Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.
F. Deneuf, Impressionistisch strandgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal parkgezicht, Villa Borghese 1913. Eén maal naakt studie (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 18 x 23 cm. en 28 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat
Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat
M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat
Robert Hammerstiel, twee werken. Eine Abendliche Emrestung?. en Für Frau Peipers. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. en 17 x 22 cm. In goede staat.
Harmen Timme, 1938 Bolsward. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier (vochtvlekken). Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat
R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Datzen Kruse. Vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Hollands ijsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.
Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.
Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.
Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...
lIngekleurde landkaart door L. de Knijff. 17e-18e Eeuw. 'Loyalte ne Oblige'. Voorstellende een adelijk landgoed. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.
L. van Vugt. 'Platbodems in Waddengebied' . Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. 'Riviergezicht met stad en zeilboten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.
H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Frans de Geetere, 1935 Paris. 1895 - 1968. 'Terracotta bloempot met bloem'. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...
Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.
Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.
Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.
C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
A.M. Geijp, 1855-1926. 'Landschap met sprokkelvrouw'. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afmeting. 58x43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal'. Olieverf op linnen Afmeting 90 x 60cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.
Andries Verleur 1926. 1876- 1953. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 49 x 32 cm. In goede staat.
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk, 1879 - 1949. 'Medeteriaans marktgezicht met vrouw bij groentes' (Madeira). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 92 cm. In goede staat.
Jan Wessels, 1945 Hengelo. Vossen bij nacht in besneeuwd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Berend Jan Brouwer, 1872-1936. Plasgezicht bij Olst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.
Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Het alziend oog', 1970. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 51 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg 1871 - 1948. 'Stadsgezicht Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Schotel, 20e eeuw. 'Schipbreuk op wilde zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 78 x 120 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.
Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. Surrealistisch landschap met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...
Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Vijf maal religieus schilderij. 18e-19e Eeuw. Betreffende kruiziging Jezus Christus. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Hendrik A. Klinkhamer, 1810 - 1872. 'Boer met kind en stier bij boom'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat