Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze afbeelding met corpus christie 35x44cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 36x45cm. Cond.: G
L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G
Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G
Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, kalf 40x50cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, portret 55x65cm. Cond.: G
Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G
Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G
C. Verschuur (Cor Bouter, Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met koeien 27x22cm. Cond.: G
Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R
Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 20,5x15,5cm. Cond.: G
J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G
Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd '96 (Boris Nicolaef) (Russische School), olieverf op linnen, vrouw bij ventsre 65x90cm. Cond.: G
Zeldzaam drieluik Jan te Wierik , acryl op paneel, fantasiefiguren 120x50cm. Cond.: G
Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
Albert Juranrdus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch Hollands landschap met rivier, boten, figuren etc. 29,5x19,5cm. Cond.: G
Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.
H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, gemengde techniek op papier, portret van een meisje 27x19cm. Cond.: G
W. Schouten ca. 1900, olieverf op papier, stilleven met schilderij en roofvogel 100x70cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G
Laith Alkhalidr (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met geldwisselaars 101x80cm. Cond.: G
Verso Emile Rau ca. 1900 (waarschijnlijk overgeschilderde reproductie), olieverf op paneel, interieur met figuren 25x20cm. Cond.: G
Willem Fekken (Amsterdam 1908 - Hilversum), olieverf op paneel, bruggetje aan Berensteinse wei 55x45cm. Cond.: G
Hermanus Koekkoef 1861 (Middelbrug 1815 - 1882 Haarlen), olieverf op linnen, schepen en figuren op ruwe zee (overschilderingen, beschadigingen) 61x31cm. Cond.: M
Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G
J.A. v. Geerensteijn (pseudoniem van Cor Bouter), olieverf op linnen, landschap Giethoorn met boer in punter, geiten en kippen 100x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G
V. de Ruyter ca. 1900, olieverf op paneel, boereninterieur 21x14cm. Cond.: G
J. Builler 19e eeuw, olieverf op linnen, boerin met ezel en hond 60x40cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.
M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op paneel, baai met schepen 52x26cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x damesportret met lauwerkrans en monogram L.V. 29x21cm. en 1x moeder met kinderen 29x20cm. Cond.: G
Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G