Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Religieus schilderijte 1455
Religieus schilderijte
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Indonesische School 1456
Indonesische School

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
T. Scheep, boten op zee 1457
T. Scheep, boten op zee

Ergebnis:

95 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw 1458
Ongesigneerd 19e eeuw
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Gesigneerd, J. Kobel 1459
Gesigneerd, J. Kobel

Ergebnis:

135 EUR

Portret Cs/68 1460
Portret Cs/68
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Ongesigneerd 19e eeuw 1461
Ongesigneerd 19e eeuw

Ergebnis:

160 EUR

Rozen-stilleven ca. 1870 1462
Rozen-stilleven ca. 1870
Startpreis 50 EUR
W. van Boven, polderlandschap 1463
W. van Boven, polderlandschap
Startpreis 80 EUR
Indonesische School? 1464
Indonesische School?
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Stilleven ca. 1930 1465
Stilleven ca. 1930

Ergebnis:

135 EUR

Ongesigneerd, Orientaals 1466
Ongesigneerd, Orientaals
Startpreis 75 EUR
Verkauft
Schilderij, W. v. de Ven 1467
Schilderij, W. v. de Ven

Ergebnis:

150 EUR

Winterlandschap 1468
Winterlandschap
Startpreis 900 EUR
Schilderij, honden 1469
Schilderij, honden
Startpreis 600 EUR
Jochem de Graaf, tulpen 1470
Jochem de Graaf, tulpen
Startpreis 70 EUR
Jo Drinkwaard 1953 Danseres 1471
Jo Drinkwaard 1953 Danseres
Startpreis 125 EUR
Jo Drinkwaard, vrouw met parasol 1472
Jo Drinkwaard, vrouw met parasol
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Jochem de Graaf, figuren 1473
Jochem de Graaf, figuren

Ergebnis:

90 EUR

Jochem de Graaf, figuren groot 1474
Jochem de Graaf, figuren groot
Startpreis 70 EUR
Schilderij, S. Plokker 1475
Schilderij, S. Plokker
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Schilderij, boten op zee 1476
Schilderij, boten op zee

Ergebnis:

300 EUR

Perz.achterglasschildering 1477
Perz.achterglasschildering
Startpreis 50 EUR
Schilderij, meisjes 1478
Schilderij, meisjes
Startpreis 40 EUR