Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.
EDJE. 20e Eeuw. Indonesische vuurboom bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Askinh. 1985. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.
Joh. Certan, Stilleven met tin, bloemen en fruit. Circa 1950. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B53 cm. Scheurtje verder in redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hongaarse markt. Lithografie op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.
Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde ikonen naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 12 cm. / H 25 x B 17 cm. In goede staat.
E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Twee-luik. Twee werken met muziekinstrumenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Studio J.F. Millet. 1814 - 1875. Franse School. Boerderij met figuren. Eau Forte originale de Victor Maunier. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.
C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Janneke Brinkman-Salentijn, '91. Nr. 180/250. Stilleven met bloemen en bessen. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 56 cm. In goede staat.
Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.
J. Jendron. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met terras en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.
Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Alfons Thiery. 1932 München. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Jea Lurcat. 1892 - 1966. Haan. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1930. Portret Russische man. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse handingekleurde gravures met krab en kreeftsoorten. Bernard Fecit, Martinet del 1725 - 1804. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Boerin met emmer. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 8 cm. In goede staat.
H. Lit. 1926. Stilleven met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H. Grassmann of Grossmann. Duitse School. Circa 1920. Landschap met boerenhuis en achtertuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 66 cm. In goede staat.
B. de Boer. 1877 - 1953. Giethoorn, afgemeerde platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 34 cm. In goede staat.
J. Sluijters jr. 1914 - 2005. Fabrieksarbeiders aan het werk. Fabriek Velsen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm In goede staat.
Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
2x H. Dixon. 1861 - 1942. Spelende kittens. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. W. A. Hartog, vaas met bloemen en kruik. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H60 x B80 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Zeilboot bij knotwilg in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
R. Rounikor? 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J. Rawkin. Tweede helft 20e eeuw. Kinderen met honden bij huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.
Ongesigneerd, Herder en zijn vee aan het rusten. 19e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B48 cm. Wat vlekken, verder in redelijke staat.
N. Huppes. 1913 - 2001. Winter Muiderslot. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
2x Ertman. 20e Eeuw. Indonesische landschappen met figuren op rijstvelden. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.
A. Jank 1902. 1868 - 1940. Landschap met cavalerie en lansen. Eiserne Wehr. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Willem de Zwart. 1867 - 1957. Veemarkt in dorp. No. 66. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...
Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram J.S. 20e Eeuw. Moeder op ziektebed. Litho. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
P.C. Kramer. 1879 - 1940. Woonwagen bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Mogelijk latere signatuur. Circa 1880. Figuren in het bos, jager met hond en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Juliantho. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische markt met figuren bij vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
R. Holtrop. Mogelijk Riemko Holtrop. 1914 - 1996. Vroeg werk. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram J.T. Circa 1900. Paardenwagen met boerenstel terug van kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In redelijke staat.
Urpman? Circa 1980. Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren met gokspel in taveerne. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Italië of Oostenrijk. Berglandschap met meer, gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Ch. E. Alban. Engelse School. 19e Eeuw. Riviergezicht bij Norfolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 70 cm. In goede staat.
J.M. Piket. 20e Eeuw. Meisjes portret. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen bolvaas met gele rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaanse School. Belem Meloksoi? 12 April 1954. Ru Siguera Mendes met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 16,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boeren jongen met stok. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In redelijk/goede staat.
H. Korteling. 1953. Deventer. Stilleven met appelketel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Naar van Prooijen. Circa 1900. Hollands riviergezicht met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Stadsgezicht met vrouw in achtertuin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.
Groot lot (28x) antieke Duitse gravures/landkaarten et cetera. 17e - 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C.H. Tielemans, 1915. 1873 - 1917. Dorpsstraat. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Landschap met paardengespan op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 126 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Interieur met figuren, kind en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
H. Gerbault. 1863 - 1930. Flanerende mensen. 20er Jaren. Pastel op papier. Afmeting: H 36 x B 29 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
H.F. de Grijs. Bijbelse voorstelling. Gesprek tussen God en Adam. Verso. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 21 cm. In goede staat.
Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baaij met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
H. Krauz. 20e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren, man giet wijn in de trombone. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
P.A. Jongsma. Circa 1930. Handwerkende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H. Krauz. 20e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren, man probeert dames te versieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.