H.J. Nijland. Ca. 1930. Voorstelling: Boeren interieur met porselein, wandklok etc. Olieverf op paneel. Afm. 24x18 cm. Cond.: G.
C. Hermann, 1891. Duitse school. Voorstelling: Landschap met vakwerkhuis en figuren. Olieverf op linnen. Afm. 29x20 cm. Cond.: G.
Vijf antieke gravures, Fr. Naumann sculpt 18e-19e eeuw, afbeelding van vogelsoorten in Latijn, ingekleurde gravures op papier 28x23cm. Cond;G
Annie Bruin, 1870-1961. Landschap met korenschoven. Olieverf op paneel. Afm. 46x37 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1920. Man met mand en stro. Olieverf op linnen. Afm. 35 x 40 cm. Cond.: R.
D. Rüdiger omstreeks 1900 Duitse school, wintergezicht met boerderij en beek, olieverf op paneel, Cond:G
Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G
P.J. Berkel. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen, kruik etc. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.
Anthony Keizer, 1897-1961. Meppeler school. Voorstelling: Horvelterzand. Olieverf op linnen. Afm. 55x35 cm. Cond.: G.
Grote antieke Chinese voorouders portret van een Chinese familie. Houtsnede op papier. Afm. 93x152 cm. Cond.: G.
Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afm. 131x66 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afm. 14x18 cm. en 20x17 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Hanskens? Twee oude etsen Amsterdam. Etsen op papier. Eén maal Zuiderkerk, één maal Montelbaarntoren. Afm. 31 x 20 cm en 16 x 23 cm.
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Stef Canjels 2005, schelpenvissers op het strand, olieverf op linnen 50x83cm.; Cond:G
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Rasguin 1906, portret van een jonge dame in rijkbewerkte gouden lijst, tekening op papier, 55x46cm. Cond:G
Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G
Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R
Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Monogram M.O omstreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, 90x70cm. Cond:G
Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen, olieverf op linnen 46x60cm. Cond:G
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel 60x45cm. Cond:G
Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
G.W. van Blaaderen, omstreeks 1950. 1873-1935 Bergense school schilder. Heuvelachtig landschap met akkers en boerenhuis, aquarel op papier. 24x35cm. Cond:G
Harrie Kuyten 1883-1952, Bergense school schilder, hutten en figuren, gemengde techniek op papier. 15x20cm. Cond;G
Monogram rechtsonder Joh.B...., riviergezicht met roeiboot en figuren, aquarel op papier. 20x12cm. Cond:G
W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Joop Kroppf 1892-1979, stadsgezicht met gracht en figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G
Beyer Düsseldorf 1884 Duitse school, stilleven met groente, fruit en gevogelte, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Victor Bauffe 1849-1921, attelierstempel rechtsonder, Achterhof in dorp, olieverf op linnen 33x24cm. Cond;G
Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.
Bijker 1955 stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G
Lindyer, omstreeks 1930 Rotterdams havengezicht, ets op papier 25x45cm. Cond:G
Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G
Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.
M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, bloembollenveld met dorp, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffende de echtheid, olieverf op paneel 50x...