Haanstra 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G
Schilderij C.J. de Vogel Dordrecht 1824-1879 Hollands zonnig landschap met boerin, koeien en boerderij olieverf op linnen zittend in handgemaakte vergulde lijst.
43x32 Cond. G.
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier.Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.