Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij, klipper 1102
Schilderij, klipper

Ergebnis:

300 EUR

Landkaart, stadsgezicht Leiden 1094
Landkaart, stadsgezicht Leiden
Startpreis 25 EUR
Ikoon 1091
Ikoon
Startpreis 450 EUR
Landkaart, Croatië Slovenië 1088
Landkaart, Croatië Slovenië
Startpreis 130 EUR
Ikoon XVIIIJh 1085
Ikoon XVIIIJh
Startpreis 340 EUR
Schilderij, ooievaar 1082
Schilderij, ooievaar
Startpreis 400 EUR
Jan te Wierik 1074
Jan te Wierik
Startpreis 900 EUR
Verkauft
Aquarel, Leon Senf 1071
Aquarel, Leon Senf

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Heyboer, kip 1068
Heyboer, kip

Ergebnis:

120 EUR

Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate 1065
Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate
Startpreis 600 EUR
Romantisch schilderij, ongesigneerd 1062
Romantisch schilderij, ongesigneerd
Startpreis 600 EUR
Schilderij, portret vrouw 1051
Schilderij, portret vrouw
Startpreis 190 EUR
Schilderij, J. Jelgershuis 1048
Schilderij, J. Jelgershuis
Startpreis 1.250 EUR
Henk Dekker, schepen op zee 1045
Henk Dekker, schepen op zee
Startpreis 720 EUR
Schilderij, Figuren (groot) 1042
Schilderij, Figuren (groot)
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Aquarel, Edhard Koning 1039
Aquarel, Edhard Koning

Ergebnis:

1.200 EUR

Henry Schouten 1031
Henry Schouten
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
C. v.d. Windt 1028
C. v.d. Windt

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Schilderij, Pudlich 1025
Schilderij, Pudlich

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Escher, houtsnede 1022
Escher, houtsnede

Ergebnis:

115 EUR

Verkauft
Schilderij, Jakoby 1019
Schilderij, Jakoby

Ergebnis:

22.000 EUR

Schilderij, vrouwen in park 1011
Schilderij, vrouwen in park
Startpreis 1.600 EUR
2 Schilderijen 1008
2 Schilderijen
Startpreis 7.000 EUR
Verkauft
Schilderij, Roosenboom 1005
Schilderij, Roosenboom

Ergebnis:

950 EUR