Russische School 1952 (onduidelijk A. Tepacunof?), olieverf op linnen, stilleven met fruit, zonnebloem etc. 73x89cm. Cond.: G
Desprez 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en vee 55x46cm. Cond.: G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, skutsjes op een meer 19x24cm. Cond.: G
Anna Rauch 1896 ( 1864 - 1946), olieverf op paneel, stilleven met druiven en roemerglas 25x19cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G
L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G
H. Riedmann ca. 1960 ( 1913 - 1991 München) Duitse School, olieverf op linnen, plasgezicht met eenden 50x60cm. Cond.: G
Gerard Hordijk (Den Haag 1899 - 1958 Amsterdam), olieverf op linnen, kermisp[aard in de manege 46x33cm. Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967), olieverf op linnen, vrouw bij huisje 24x18cm. Cond.: G
F. Krause 1911 (Duitse School), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt met sigaret Cond.: G