Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Landkaart Groningen
Startpreis 80 EUR

Antieke landkaart van Groningen. Groningae et Omlandiae Fredericum de Wit. 1629 - 1706. Klein scheurtje bij vouw bovenin, verder goed. Gravure op papier. Afmeting: H 56 - B 60 cm.

C. Cornelisz, Roemer met fruit
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Jean PierrreGuynelly Maes (met boek)
Startpreis 80 EUR

Jean Pierre Guynelly Maes. 1945. Belgische School. Huilende baby. Pastel op paneel (gefixeerd). Afmeting: H 97 x B 75 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde, Stilleven
Startpreis 60 EUR

J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Poldergezicht met molen
Startpreis 90 EUR

Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.

Lorenz Murowana, Volendamse platbodems aan steiger
Startpreis 600 EUR

Lorenz Murowana. Duitse School. 1872 - 1950. Volendamse platbodems aan steiger met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

2x Jacob Eriks, Berglandschappen
Startpreis 60 EUR

Twee werken van Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Frans berglandschap (Haute Savoie). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 70 x B 50 cm. In goede staat.

2x Jacob Eriks, 2x Portret
Startpreis 80 EUR

Twee portret schilderijen Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. 1x Jonge bruid met bloemen. 1x Meisje met jurk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

P. Dankers, Bosgezicht met boerderij
Startpreis 100 EUR

P. Dankers. Circa 1930. Hollandse School. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, vrouw met duif
Startpreis 120 EUR

Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Otto Hetterscheid, Abstract
Startpreis 100 EUR

Otto Hetterscheid, 1967. 1927 - 2010. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Collage. Afmeting: H 45 x B 41 cm. In goede staat.

Herbert Götzinger, Abstract
Startpreis 100 EUR

Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 51cm. In goede staat.

P. Vlerick, Abstract
Startpreis 200 EUR

P. Vlerick. 1923 - 1999. Abstracte voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28,5 x B 38,5 cm. In goede staat.

Corneille, Abstract
Startpreis 250 EUR

Corneille, 1962. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Jean Michel Basquiat, Modern figuur
Startpreis 250 EUR

Jean Michel Basquiat. 1960 - 1988. Nr. 22/100. Modern figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kustgezicht
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Kustgezicht met huis, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Damesportret met gouden sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 41 cm. In goede staat.

2x J.G.L. Elsen, Hollands landschap
Startpreis 100 EUR

Pendant van J.G.L. Elsen 1906. Hollandse School. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Startpreis 70 EUR

Antiek Russisch ikoon met vergulding. Jezus Christus met Heilige schrift. Oudere restauratie. Afmeting: 22 x 16 x 1,5 cm. In goede staat.

Map met werken Eef de Weerd (ca 15x)
Startpreis 180 EUR

Grote map met circa vijftien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd,
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk, Berglandschap met huizen en figuren
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Berglandschap met huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 36,5 cm. In goede staat.

Larij, Zwerfkeien met wandelaar
Startpreis 150 EUR

Larij. Mogelijk Jan Larij. 1879 - 1962. Zwerfkeien met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 22 cm. In goede staat.

Hubert Bellis, Vaas met rozen
Startpreis 450 EUR

Hubert Bellis. 1831 - 1902. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Gautier, Moulin Rouge
Startpreis 200 EUR

Gautier. 20e Eeuw. Franse School. Moulin Rouge Can Can danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Startpreis 250 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Religieus schilderij
Startpreis 200 EUR

Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Vaas met bloemen
Startpreis 150 EUR

Ton Anconé. 1919 - 1987 Oldenzaal. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade
Startpreis 350 EUR

Hendrik Pieter Groen. Rotterdamse kade met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstracte honden figuren
Startpreis 220 EUR

Ongesigneerde lithografie in de stijl van Keith Haring. Abstracte honden figuren. Litho op papier. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Startpreis 320 EUR

Lithografie Keith Haring. Nr. 16/200. Dansende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met duif
Startpreis 100 EUR

Corneille. 1996. 1922 - 2010. Nr. 110/200. Vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap met spoorbrug
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Nalatenschap Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap met spoorbrug. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

J. Wiegers, Portret
Startpreis 100 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Herenportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.

M. Wiegman, Bedelaar en figuren
Startpreis 150 EUR

Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Bedelaar + figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

J.J.W. de Me, Potloodtekening met driemasters
Startpreis 200 EUR

Grote 19e eeuwse potloodtekening met driemasters 1882. J.J.W. de Me. Potlood op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Kegelen
Startpreis 300 EUR

Zeldzaam schilderij van Antoon Markus met spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram + 1889, Hollands stadsgezicht (Volendam of Marken)
Startpreis 500 EUR

Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

H.C. Mac Lean, Stilleven met pompoen
Startpreis 180 EUR

H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.

2x Modern werk, 2x Bloemstilleven
Startpreis 100 EUR

Twee moderne bloem stillevens. Monogram M. 2002. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

2x A. Rooskens, Vogelman + Zingende vogel
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Anton Rooskens. 1906 - 1976. 1x Vogelman, 1975. 1x Zingende vogel, 1975. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startpreis 80 EUR

Theo Wolvecamp, 1990. Epreuve d'artiste. 1925 - 1992. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.

T. de Jongh, Grachtengezicht Amsterdam
Startpreis 100 EUR

Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij in de winter
Startpreis 200 EUR

Klaas Bernink, 1979 Glanerbrug. Epreuve d'artiste. 1913 - 1996. Twentse boerderij in de winter. Litho op papier. Afmeting: H 42 x B 62 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zandpad bij dorp
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.