Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmetig: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Bruggetje bij Giethoorn. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Wintergezicht met paardenkar en bosarbeiders. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Igor Belichenko. Russische School. Twee muzikanten. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Franse School. 19e Eeuw. Boerin met garen. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 21 cm. In goede staat.
J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Jan Sluyters. 1881 - 1957. Portret baby. Lithografie. Litho op papier. Afmeting: H 38 x B 29 cm. In goede staat.
Drie ikonen. Divers. 20e Eeuw. Handgeschilderd. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Gemberpot met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram (linksboven). Circa 1920. Vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Bernd Bevers. 1952 - Titel: Apocalypse Twenthe. Abstract. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Frederik Beers. 1928. Moderne figuren voorstelling. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 1965. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 50,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
Drie antieke prenten met paarden. Grote prent heeft waterschade. Afmeting: 27 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
René P. Tonneyck, 1955. 1915 - 1997. Korenschoven te Laren. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. Landschap met boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Harry van Zemeren, 1986. Amazone te paard. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.
Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.
Wim Borkent. Deventer. 1905 - 1981. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1945. 1870 - 1955. Landschap met boerderij. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws achter-glas-schilderij met kruisiging Jezus Christus. Iets verf verlies. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
Lot met circa 110 antieke, 18e eeuwse gravures van vogelsoorten in diverse landen. Francois Nicolais Martinet. 1725 - 1804. Afmeting: 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.