18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Afmeting: 7 x 10 x Ø 6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung beker met landschap/pagode decor. Eén haarlijn. Afmeting: 12,6 cm. In goede staat.
Lot Chinees seviesgoed. Aantal: 13 stuks. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; Kang Xi, Imari, Familie Rose. Beschadigd + goed. Afmeting: 7 - 13 cm. Matig/redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale Cheng Lung borden met landschap decor. Chips. Afmeting: 22 x 21,5 cm.In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenpot. 19e Eeuw. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,2 cm. In goede staat.