Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Kom bruin/zwart kokosnoot glazuur met zes tekens bodemmerk. 1x Balustervormige vaas met rood glazuur en dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Flambé vaas. 1x Vrucht-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Dikwandige, Chinees porseleinen celadon schotel met gecontourneerde omranding, met tekst en bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinese bronzen kruik/handwarmer met goudkleurig floraal decor + tekst. Bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Kantonese Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren/floraal/fieren en goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels met baars/steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje goed. Eén kopje chip. Afmeting: 6 x Ø 1...
Lot met negen diverse oude/antieke snuffbottles. Porselein et cetera. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Gerestaureerd. Afmeting: 25,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Onde meer; Kang Xi, Cheng Lung, Amsterdams Bont. Beschadigd. Afmeting: 14 - 27 cm.In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuws Chinees of Japanse kop en schotels met geisha decor. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 - 13,4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met tuin/figuren decor. Afmeting: 9 x 14 x Ø 8,5 cm.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbak in perzik-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein met floraal Familie Rose decor. Twee kop + schotels (één kopje haarlijn) Eén trekpot beschadigd. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met koppen + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung kom met schildpad-achtig bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 x Ø 12,7 cm. In goede staat.