Drie Chinese Yixing trekpotten. Divers. Met bodemmerk. Eén met haarscheur. Twee goed. Afmeting: 8,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote opengewerkte Chinees porseleinen vaas met figuren in wolken decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met zotjes decor + tekst. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels. Capucijne met familie rose, floraal decor. Twee schotels goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje chip. Afmeting: 5...
4x Divers China. Bestaande uit: Twee Chinese schoentjes. Tang figuur, en een fijn bewerkte noot met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met groen-paars glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 29 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Fijn gestoken Chinese plaquette van jade. Draak/floraal decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Doucai kopjes met bodemmerk. Randschades. Afmeting: H 3,7 x Ø 7 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen presenteer tablet met figuren in tuin decor. Iets randfrit. Afmeting: 28,7 x 24,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Capucijne Familie Rose vazen met figuren in tuin decor. Eén kleine restauratie bovenrand. Afmeting: H 18,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/paradijsvogel/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord chip + randfrit. Afmeting: Ø 28,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met tuin decor. 18e Eeuw. Minimale chips beide borden. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met magnoliaboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen druivenschotel. Eén bakfout. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese munten. Twee soorten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,7 - 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 2x 18e Eeuw, beschadigd. 1x Groot, 19e eeuw, draken decor, gaaf. Afmeting: Ø 21 - 25,5 cm. In matig/goede staat.
Antiek Japanse cloisonné pijpvaas in Meiji stijl. Floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese plaquettes van brons, voorzien van karakter tekens. Afmeting: Ø 8 - 9,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: ........................ In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met wijsheren en tekst decor. Bodemmerken. Afmeting: H 4 x Ø 5,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees of Japans porseleinen polychrome figuur. Man met stok. Chips basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.