Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen handbeschilderd bord met figuren decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese werken. Eén maal bloemen met vlinders op rotsen, gesigneerd. Gouache op zijde. Eén maal Chalux 1937. La Lonviere. Chinese geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede s...
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramt. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees werk. Gesigneerd. 20e Eeuw. Bronskleurige boeddha op rijstpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.