Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...
Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm
Verzameling Israël in rood Schaubeck album. 1948 - 1982. Gebruikt deels zonder tabs. Verzameling Israël in zwart leuchtturm album. 1983 - 1994. Compleet, gebruikt. Vezameling Israël. Donkerblauw leuch...
Philatelistisch Davo postzegel verzamelalbum Nederland I. Catalogus waarde: ca. € 2.400,=. Gestempeld. Afmeting: 29 x 32 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Eén verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt in rood leuchtturm album. 1852 - 1993. Aardig gevuld, ook voor-oorlogs ongebruikt. Eén verzameling Nederland in bruin Kabe-album. 1959 - 1979. Postfris en...
Lot diverse philatelie. Gestempeld en ongestempeld. 19e - 20e Eeuw. Wereld, veel Nederland. Hutje mutje van alles door elkaar. Albums doosje. Afmeting: 35 x 36 x 32 cm. In redelijke staat.
Philatisch album met bijzondere uitgiften en enveloppen. Duitsland, Nederland + wereld. Afmeting: 4 x 20 x 27 cm. In goede staat.
Drie Nederlandse bankbiljetten: 1x 1 gulden (zilverbon) 1938, 1x 2,5 Gulden (zilverbon) 1927 en 1x 2,5 Gulden 1943. Verschillende condities.
Twee bankbiljetten: 1x 3 Lire 1848 Venetië en 1x 25 Livres (Franse revolutie ca. 1790). Verschillende condities.
Vier bankbiljetten: 1x 1 Pound Engeland 1948-1960), 1x Bankbiljet Hongarije 1946, 1x 100 Dinar Servië 1941 en 1x 10 Zloty Polen 1940. Biljetten in verschillende condities.
Kavel diverse bankbiljetten waaronder: 6 Biljetten van Noord-Korea, 1x 20 Dinar 1936 Joegoslavië (met nazi stempel), 1x 25 Cents (VS militair biljet) en 1x 500 Dinar 1941 Servië. Diverse condities.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.