Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Aardewerken vaas (Mart Monaco)
Startpreis 225 EUR

Antieke Franse polychrome keramieken vaas met glazuur. Floraal + vissen decor in reliëf. Gemerkt Mart Monaco. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bleu Danube serviesgoed
Startpreis 80 EUR

Bleu Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Twee delen Engels porselein
Startpreis 120 EUR

Twee delen 18e eeuws Engels Worchester porselein. Bestaande uit: Cake schaal met floraal decor, chips bloemen. Theepot met floraal decor, haarlijn tuit + chip bloem. Afmeting: 16 - 27 cm. In redelijks...

Drie delen Gouda Zenith
Startpreis 100 EUR

Drie delen Gouda Zenith plateel met Japanse lakwerk decors. Twee borden + één theebus. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 22,5 cm. In goede staat.

Delfts fayence vergiet
Startpreis 160 EUR

19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Lot Delftse borden (9x)
Startpreis 80 EUR

Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

Paar witte koeien
Startpreis 400 EUR

Friese schotel
Startpreis 200 EUR

3-Delig Delfts kaststel, 1900
Startpreis 50 EUR

Drie-delig antiek Delfts blauw fayence kaststel met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord
Startpreis 60 EUR

Delftse apothekerspot
Startpreis 450 EUR

18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Conf: HAMEC. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Delftse dekselvaas
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Randschade deksel. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.

3x Delfts bord (18e eeuw)
Startpreis 70 EUR

Drie 18e eeuws polychrome Delftse borden. Ongemerkt. Divers. Floraal. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delfts bord Ø 33,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Drie grote 18e eeuws Delftse polychrome schotels met chinoiserie decor. Eén goed. Eén randrestauratie. Eén randschade. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse vaas, H 21 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence vazen. Merk: De drie klokken. Dorpsgezichten. Eén chip. Afmeting; H 21 cm. In goede staat.

3x Delftse schotel ca. Ø 22 cm.
Startpreis 70 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Twee Delftse miniatuur vazen, ca. H 11 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence miniatuur vazen met zeilboot decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse schotel Ø 35 cm.
Startpreis 80 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Gemerkt van Duijn. Haarscheur + beschadiging. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Set Delftse borden (5x) Ø 23,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Set van vijf 18e eeuws Delfts porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Vier borden haarscheur en/of chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Startpreis 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 21 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met dorpsgezicht decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startpreis 50 EUR

Groot 3-delig antiek Delfts fayence kaststel in rococo-stijl. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.