Diese Webseite verwendet Cookies

45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Porseleinen plaquettes 6047
2x Porseleinen plaquettes
Startpreis 150 EUR
18e Eeuws Heilig wandkruis 6104
18e Eeuws Heilig wandkruis
Startpreis 150 EUR
Porseleinen Sitzendorf figuur 6114
Porseleinen Sitzendorf figuur
Startpreis 150 EUR
Majolica schaal 6142
Majolica schaal
Startpreis 150 EUR
Gouda platelen lampenvoet, 1920 6176
Gouda platelen lampenvoet, 1920
Startpreis 150 EUR
Nymphenburg kop en schotels (7x) 6205
Nymphenburg kop en schotels (7x)
Startpreis 150 EUR
4x Delftse borden 6145
4x Delftse borden
Startpreis 160 EUR
Majolica paraplubak 6018
Majolica paraplubak
Startpreis 180 EUR
Delftse vaas, 1930 6015
Delftse vaas, 1930
Startpreis 200 EUR
Meissen taartschaal 6030
Meissen taartschaal
Startpreis 200 EUR
Nymphenburg beeld, Hinde 6037
Nymphenburg beeld, Hinde
Startpreis 200 EUR
Grote Delftse sierschotel 6053
Grote Delftse sierschotel
Startpreis 200 EUR
Royal Copenhagen hinde figuur 6123
Royal Copenhagen hinde figuur
Startpreis 200 EUR
2x Platelen vazen 6144
2x Platelen vazen
Startpreis 200 EUR
5x 18e Eeuwse Delftse borden 6170
5x 18e Eeuwse Delftse borden
Startpreis 200 EUR
Delftse schenkkan 6006
Delftse schenkkan
Startpreis 250 EUR
5-Delig Delfts kaststel 6014
5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 250 EUR
5-Delig Delfts kaststel 6118
5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 250 EUR
Porseleinen dekseldoos 6164
Porseleinen dekseldoos
Startpreis 250 EUR
Antiek porseleinen figuur, 1930 6086
Antiek porseleinen figuur, 1930
Startpreis 260 EUR
2 Sets Empire kratervazen 6160
2 Sets Empire kratervazen
Startpreis 280 EUR
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence figuur 6008
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence figuur
Startpreis 300 EUR
5-Delig Delfts kaststel 6012
5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 300 EUR
3x Delftse schotels 6059
3x Delftse schotels
Startpreis 300 EUR