Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Circa 1800. Met aankoopfactuur 80er jaren villaverkoop Duitsland. Met floraal, goud, vlinders, hagedissen, salamanders en vogels decor. Afmeting...
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met Chinese voorwerpen decor. Circa 1900. Gaatje voor stroomdraad. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke 15e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel. Professioneel gerestaureerd door Koerts Restauraties te Aalten. Decor met zotjes, symbolen en springende paarden. Afmeting: ø 40,3 cm. In ...
Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus. Kangxi gemerkt. Circa 1800. Vier tekens met Lange Lijs en zilveren montuur, 833/000, versierd met graveerwerk en bloemapplique. MT.: Vermoedelijk Jan de Groot, Rotterdam, ...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Grote antieke porseleinen Meissen papegaai. Takken en staart gerestaureerd, tak blad af. Circa 1940. Afmeting: H 33,3 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Monumentale 19e eeuwse rijke Imari porseleinen dekselvaas met ribbels, Foo-hond, florale/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 63 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Mandarijn-kommen met figuren decor. Afmeting: 3,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...
Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik. Afmeting: 38 x ø 22 cm. In zeer goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik. Afmeting: 44 x ø 25 cm. In zeer goede staat.
Duitse Stadt Meissen porseleinen servies. Circa 1930. Bestaande uit: 1x Theekan, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x borden. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat. 1 kopje gelijmd.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: 7,5 x ø 15,6 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen vaasjes met florale decor. 18e Eeuw. Eén met randschade, rest goed. Afmeting: 9 x ø 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Imari met tuin decor, chip. Eén maal blauw met floraal decor, goed. Eén maal groot blauw met florale decor, goed. Afmeting: ø 21,5 - ø 28 cm. In re...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Imari sierschotel met roofvogel en gouden florale decors. Afmeting: 11 - ø 52 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse diepe Chinese schotel met Lange Lijs, zotje decor en swastika's. Afmeting: 6,5 x ø 23,7 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung sierschotel met haven decor. Gecontourneerd. Gelijmd. Afmeting: ø 34 cm. In redelijke staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trompetvaas met rondom figuren en florale decors + zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Gerestaureerd. Afmeting: 36 x ø 22 cm. In redelijk staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met pauw decor. Afmeting: H 55 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met vaas decor en bodemmerk. Eén beschadigd. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotjes in landschappen. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotje decor. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...
Lot antiek Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels en vijf kopjes. Octagonaal. Met florale en figuren decors. Kopjes goed, schotels één haarlijn en enkele minimale chips. Afmeting: 6 ...
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén goed. Eén haarlijn + chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/pagode decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Lot van achttien diverse 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo borden met symbolen, onbeschilderd, kraanvogels en tekens. Enkele met haarscheur. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met vissers in baai decor. Afmeting: 20 x ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met bodemmerk. Met blauwe draak, goud en vlinder decor. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. Professioneel gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinese Vungtau Cargo terracotta schaaltjes. Circa 1690. Enkele chip. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.