Oude Chinees porseleinen vaas met bewerking en lichtblauwe glazuur, gemerkt, met 4 oren 20x14,2ø Cond:G
Oude antieke Chinese Yixing theepot met 5 Foohonden en hoog hengsel, zeldzame uitvoering (gemerkt 18e eeuws) 18x18x11ø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen pot 17e/18e eeuw met rondom krijgers in de natuur, in goede staat 18,8x21,5ø Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur, ongemerkt 41x22,5ø Cond:G
Grote oude platelen Jugendstil stijl vaas, gemerkt Gouda Zuid Holland 20e eeuw met floraal decor 52xø22cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figurendecor en ratten(minimale glazuurschade bovenrand) 47x23ø Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e 19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G