Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur, voorstellend een reebok met ree. Gesigneerd K. Tutter (topje gewei mist) 26x36x9cm. Cond.: R
Grote oude Spaans porseleinen figuur, voorstellend een 19e eeuwse soldaat te paard, gemerkt S. Spain (teugel mogelijk gerestaureerd) 36x25x12cm. Cond.: R-G
Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee reigers van Hutschenreuther Selb, gesigneerd W. H. Achziger, 1x Rosenthal woerd Selb., gesigneerd C., 1x twee flamingo's Hutschenreuther Selb "H. ...
Oude porseleinen figurengroep van Royal Dux 20e eeuw, voorstellend een verliefd paar. 20x19x10 Cond:G
Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G
Vier antieke terracotta Jugendstil vazen ca. 1900 met decor van vogels en eekhoorn, gesigneerd J. Hjorth Danmark 23-32cm. Cond.: G
Twaalf delen Jugendstil ca. 1900 van J. Hjorth Danmark met florale decors: 1 olielamp, 2 schalen, 1 dekselpot, 3 bekers, 1 mosterdpotje, 1 vaas, zoutstrooier, oliekannetje en dekselpot 7-39cm. Cond.: ...
Oud Jugendstil 3-delig keramieken kaststel met vliegerdecor (Czechoslowakia handpainted) 11-26cm. Cond.: G
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Delfts blauw 17-e18e eeuws bord met geschulpte rand en floraal decor, gemerkt De Klaauw 190 (randglazuur-schade) ø34,5cm. Cond.: G
Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.
Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.
Delftsblauwe dekselvaas met Chinese pagode in landschapsdecor en Foohond op het deksel (randschade) 31cm. Cond.: R-G
Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G
Oude keramieken kunstenaarstegel met floraal decor, nr 779 Rusche, handgeschilderd omstreeks 1980. 46x36 cm Cond:G
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Gesigneerde 18e eeuwse octagonale Delftse vaas met floraal decor 19,5cm. Cond.: G
Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G
Zes geschulpte keramieken Calvari bordjes 18e-19e eeuw (kruiziging Jezus), handbeschilderd (2 bordejes met minimale randschades), ø16,5cm. Cond.: G
Kavel van 46 oude/antieke Hollandse wandtegels: 42x 18e-19e eeuwse mangaankleurige tegels met floraal decor (beschadigingen), 1x religieuze tegel 18e eeuw (beschadigingen), 1x landschapstegel 18e eeuw...
Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R
Zeven antieke wandtegels 17e-18e eeuw met diverse voorstellingen: 1x tulptegels (goed), 1x ridder te paard (gelijmd), 1x landschap met vee en herder (randschade), 1x putti met lauwerkrans (gelijmd, ge...
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wandtegel met Neptunes (minimale chips linkerrand) 13x13x1cm. Cond.: G
Antiek 9-pas tegeltableau Haags confectie Atelier NV Den Haag Zuid Holland met figurendecor 45x46cm. (beschadigd) Cond.: M
5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...
Japanse Satsuma keramieken fruitschaal ca. 1930 met decor van geisha en landschap binnenin, gemerkt. Minimale chip, 7xø25cm. Cond.: G
Grote Japanse satsuma vaas ca. 1900 met decor van figuren en goud (gesigneerd) in goede staat 38xø21cm.
Chinese spekstenen figuur ca. 1930 (4-delig) met 3 hoogwaardigheidsbekleders 17x15,5x3cm. Cond.: G
Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G
Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 Duitsland "Turn bei Teplitz Ernst Walis", cracele aan bovenrand glazuur H.: 17cm. Cond.: G
Terracotta dekseldoos 2e helft 19e eeuw met figurenmedaillons, gemerkt FGW 318 (chips), 14,5xø14cm. Cond.: R
Twee antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden: 1x Vrede 1919 (Baca), en 1x Malaise 1932 (Baca) ø23-ø28cm. Cond.: G
Tien 19e eeuwse handbeschilderde keramieken borden/kommen (minimale randschade mogelijk) Cond.: R-G
Acht oude/antieke keramieken borden en schalen 19e-20e eeuw (grote schaal met haarscheur), minimale chip mogelijk 17-33cm. Cond.: R-G
Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G
Baardmankruik met mediallon 16e-17e eeuw (1 medaillon is weg, verder in goede staat) 30xø19cm.
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken: 1x bruin en 1x grijs met blauwe florale decors 32-38cm. Cond.: G
Vijf delen Duits keramiek 50-er / 60-er jaren: 1x Goebel negeroïde vrouw met bruin/rood/goud decor, 2x damesportret ( nr. 3682 en 3675 A.K. Grassau), 1x plaquette met twee maskers, gesigneerd Ruscha h...
oude spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G
Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G
Duitse beschilderde steengoed kruik ca. 1800 in goede originele staat 34xø20cm.
Vijf Hummelfiguren van Goebel, 1x jongen met drie haasjes genummerd 56\0 1972\1979 10,5cm ,1xzittend meisje met instrument nr 53 1979-1990 9,5cm, 1x jongen zittend met fluit en vogeltje nr 53 1979-199...
6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend bij hek met bloemen in de hand nr 174 1979-1990 11,5cm, 1x groot staand meisje nr 258 1979-1990 13,5cm, 1x meisje met pop 2103\A 1999-2008 9.5cm , 1x mei...
Hummel figuur meisje zittend in de boom met een hondje eronder, 1972-1979 nr 56/3 Cond G 16 cm hoog
Zeer grote keramieken olifant van Goebel, waarschijnlijk ca. 1930 Duitsland in goede staat 46x41x27cm.
Zes Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend op berg nr 315 1979-1990 13cm, 1xmeisje met kippen nr 199\0 1979-1990 12cm, 1x meisje met schep 727 1990-1999 9,5cm, 1x meisje met kom nr 629 1990-1999...
6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen als postbode nr 119 1979-1990 13,5cm, 1x jongen op hek met gans nr 195 1979-1990 10cm, 1x jongen leest boek nr 2087 B 1999-2008 10cm, 1xjongen met pet nr 550 199...
Porseleinen 5-delig kaststel ca. 1900 met floraal decor (merktekens weggekrast) m22-30cm. Cond.: G
Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G
Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een meisje en jongen met mand 94/1 1960-1972 14 cm, een meisje met fluit nr 92/0 1950 13 cm, een jongen met trompet nr 97 1979-1990 12 cm, een jongen als sc...
Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een jongen met viool en hond nr 1 1972-1979 13 cm, een jongen met hoorn en lantaarn nr 15/0 1960-1972, 13 cm, een jongen met wandelstok nr 76 1972-1979 10 c...
Twee oude porseleinen figuren Royal Dux: 1x reeën figurengroep en 1x jonge ree 20e eeuw 9-30cm. Cond.: G
Oude antieke porseleinen figuren oa Thüringer, 1 kleine figuur mist een arm de rest in goede staat. 5-11 cm Cond: R\G
3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G
Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.
Twee antieke terracotta bodemvondsten: 1x hoofdje met grote oorringen en 1x zalfpotje met glazuur 6-7cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse porseleinen siervazen (Frankrijk) met handgeschilderd decor van figuren en goud (goud iets versleten) 36cm. Cond.: G
Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G
Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts blauwe borden met Chinese decors, beide met randschade ø23cm. Cond.: R
Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Drie delen Chinees Familie Roze porselein 18e-19e eeuw: 1x kom met floraal decor (goed), 1x diep bord met floraal en kraanvogeldecor (bijzondere kwaliteit, beschadigd en gelijmd), 1x bord met decor va...
Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R
Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R
Delfts keramieken presenteertablet en Makkums geschulpt bord 20e eeuw Cond.: G
Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.
Antieke Franse Jugendstil keramieken jardinere schaal met pauwendecor en bloesemtakken, gemerkt: Ket F Luneville France (bakfout en 2 chips) Cond:R 16x44x18
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Jugendstil plateel Jardiniere omstreeks 1900, gemerkt Gouda, Holland Regina 187 WB Rosario Adr. J.B.I. Cond:G 15x36x14
Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R\G
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors: 1x bont borf (randschade) en 1x blauw bord (lichte randschade) ø35cm. Cond.: R-G
Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G
Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G
Vier oude Chinese nsuffbottles van glas 20e eeuw: 2x met keizers en tekst, 1x groen glas, gesigneerd Jean Paton France en 1x bloemdecor 6-8cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R
Antieke Pekingglazen snuffbottle van zwart-wit glas en koperen stop 8cm. Cond.: G
Pekingglazen snuffbotlle 20e eeuw (groot formaat) 8,5x6x4,5cm. Cond.: G
Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor (minimale chip voet) 11,4x14x9cm. Cond.: G
Gesigneerde oude Chinese yixing theepot met bamboedecor in goede staat 12x19xø13cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse Familie Roze vaas met florale decors op losse console (glazuurschade aan rand vaas) 24xø8cm. Cond.: R
Chinees ( Japans) porseleinen 18e eeuws trekpotje met Familie Roze decor met figuren. minimale chip tuit, verder in goede staat 12x14x8,5cm.
Drie oude diverse Chinese jade amuletten met drakendecors 7-8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen snuffbottles 20e eeuw (2x gemerkt) in goede staat 7-9,5cm.
Zeer grote oude antieke Chinese Celadon vaas met floraal decor rondom.Cond:G 34x24cm
Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...
Vier antieke Chinees porseleinen potten 18e-19e eeuw: 1x bloempot Kang Xi stijl met kustplaats, 1x gemberpot met 4 figuren en boot 19e eeuw, 1x bolvaas met Chinese tekens en 1x suikerpot ca. 1880, ø8-...
Collectie Petrus Regout Maastricht borden: 3x decor Amazone, 6x decor Willow, 5x decor Orient polychrome, 3x decor Panama, 8x decor Oriental, 3x decor Tecla, 1x decor Hollandia, tevens 1x kastkom H. B...
Chinees of Japans porseleinen trekpotje 19e eeuw met rondom figurendecor. Tuit afgebroken maar erbij en dekselrand gelijmd 12x11xø9cm. Cond.: M