Vier antiek Duitse porseleinen vogels van Karl Ens. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Hollandse polychrome platelen Rozenburg Den Haag Juliana kom. W95B15A. Circa 1910. Afmeting: H 13,3 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
21 Stuks Friese landschap tegels in cirkel. Mangaan kleur. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Lot met 36 blauwe bloempot tegels. Omstreeks 1870. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek bisuit porseleinen figuur. Circa 1900. Gemerkt B.P. 7770. Afmeting: 35 cm. Gesigneerd Th. Schaap. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee antiek Delftse fayence vazen met berglandschap decor. Gemerkt 'De Klauw'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence lampenvoet met messing montuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor. Eén bovenrand schade. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse diepe Friese spreuk-schotel met tekst; 'een baan te minnen houd smakelijk zinnen'. Afmeting: 10,5 x Ø 33 cm. In goede staat.
24 Stuks terp tegels in mangaan kleur. Diverse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts fayence 6-pas tegeltableau. Kat in landschap decor. Beschadigd. Afmeting: H 41x B 27 cm. In redelijke staat.
3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...
22 Delen Bing en Gröhndahl borden. Divers. Kerst + herdenkingsborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In goede staat.
Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels voorstellend uiltjes. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Friese fayence schotel met spreuk; 'Aldoende leert men'. Afmeting: Ø 31,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts wit fayence tafelstuk. Fruit/floraal decor. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuws Delfts porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Vier borden haarscheur en/of chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen sierschalen. Floraal/goud decor. Circa 1920 + circa 1960. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 28 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee-delige porseleinen kaarskandelaar van Volkstedt, met figuur en rozen decor. Duitsland. 19e Eeuw. Richard Eckert & Co. Chips bij bloemen. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse octagonale fayence vaas met chinoiserie decor. Door Jean Theusis. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse polychrome keramieken vaas met glazuur. Floraal + vissen decor in reliëf. Gemerkt Mart Monaco. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. een tegel links onder gerestaureerd verder In goede staat.
19-Delig Herend porseleinen koffie/theeservies. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1900. Chip schotel en tuit schenkkan. Afmeting: 7 - 41 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/dieren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met paauw decor. Zonder opschrift. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met zeegezichten met platbodems decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote polychrome Hollandse fayence vazen eerste helft. 20e Eeuw. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 15-pas tegeltableau met koe. Eén tegel met barst. Circa 1900. Afmeting: H 45 x B 62 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 51 stuks blauwe bloempot tegels. Circa 1870. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met floraal decor + monogram George Rex. Afmeting: 14,3 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse polychrome Urbino fayence amfora vaas. Handgeschilderd. Landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met medaillon + initialen G.R. (familie wapen). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.