Twee grote polychrome Hollandse fayence vazen eerste helft. 20e Eeuw. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met zeegezichten met platbodems decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Italiaanse fayence Albarello met renaissance floraal decor. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot. P. Nucum: vom. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuws Delftse fayence schotel met decor van wandelende Europeanen in landschap. Randschade. Afmeting: Ø 34,2 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met paauw decor. Zonder opschrift. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Ex Foh Senn. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met landschap/floraal reliëf decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Capill. Vener. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor. Eén bovenrand schade. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse schotels. Pauw schotels. Door de Porcelyne Claeuw. Randschade. Afmeting: Ø 31,8 cm. In redelijke staat.
Antieke Delftse Fles fayence jardiniere 1931. Met floraal decor. Afmeting: 17 x 38 x 19 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delftse fayence pijpvaas met chinoiserie, Wanli decor, als lampenvoet. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaas als lampenvoet/vaaslamp. Floraal decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zéér grote Delftse fayence knobbelvaas met Chinees tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 x Ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws 5-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Gemerkt de drie klokken. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence lampenvoet met messing montuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Delftse fayence lampenvoet. Nederland. Circa 1920. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/dieren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse fayence Hanau plooischotel met landschap/vogel decor. Duitsland. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee antiek, en zeer grote polychrome Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
18e Eeuws Franse Limoges polychrome emaille plaquette. Met rest-signatuur Jean Baptiste Nouailher. 1699 - 1775. Afmeting; H 13 x B 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bisquit porseleinen figurengroep van Sevres, met vergulde bronzen bank, voetenbank en tafel . 19e Eeuw. Drie vingers beschadigd, verder goed. Afmeting: 21,5 x 24 x 14 cm. In redelijk/go...
Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence Porseleijne Fles wandschotel naar Frans Hals. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Zeer Grote Hollandse keramiek geglazuurde Mobach vaas, Utrecht Kamu. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote Franse Limoges porseleinen dekselvazen met Napoleon + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee-delige porseleinen kaarskandelaar van Volkstedt, met figuur en rozen decor. Duitsland. 19e Eeuw. Richard Eckert & Co. Chips bij bloemen. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Delftse fayence dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Hollandse platelen polychrome caché pot met zuil. Vogels in landschap decor. Haga plateelbakkerij Purmerend. Schilder H.D. 33 1513 B. Jugendstil-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In go...
17e Eeuws Italiaanse polychrome fayence Albarello met floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica figuren. Circa 1890. Edele heer + dame. AFmeting: H 79 - 76 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Spaanse polychrome fayence Lebrillo schotel. Andalucië. Figuur/floraal decor. Afmeting: H 13 x Ø 56 cm.In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1900. Chip schotel en tuit schenkkan. Afmeting: 7 - 41 cm. In goede staat.
Vier delen Duits Meissen porselein. 20e Eeuw. 1x Dekseldoos, goed. 1x Suikerpot, goed. 1x Kaarskandelaar, goed. 1x Theepot, haarscheur. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Karl Thieme Potchappel porselein. 19e Eeuw. Melkkan + theepot. Handbeschilderd + goud decor. Kan heeft kleine haarlijn bovenrand. Afmeting: 11,5 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Lot Herend porselein. 1x Reclame. 4x Pot/vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.
19-Delig Herend porseleinen koffie/theeservies. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.