Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Halve maan tafel (mahonie) 4024
Halve maan tafel (mahonie)
Startpreis 160 EUR
Mahonie commode, 1760 4023
Mahonie commode, 1760
Startpreis 200 EUR
Wortelnoten secretaire 4022
Wortelnoten secretaire
Startpreis 250 EUR
Mahonie secretaire 4021
Mahonie secretaire
Startpreis 200 EUR
Eiken secretaire 4020
Eiken secretaire
Startpreis 250 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4019
Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 750 EUR
Orgelgebogen porseleinkast, 1880 4018
Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Startpreis 850 EUR
Wortelnoten porselein vitrine, 1760 4017
Wortelnoten porselein vitrine, 1760
Startpreis 1.800 EUR
Antieke salontafel (marmer/brons) 4016
Antieke salontafel (marmer/brons)
Startpreis 350 EUR
Franse commode, 1900 4015
Franse commode, 1900
Startpreis 300 EUR
Antieke spiegel, 167 x 104 cm. 4014
Antieke spiegel, 167 x 104 cm.
Startpreis 300 EUR
Franse buffetkast, 1880 4013
Franse buffetkast, 1880
Startpreis 225 EUR
Boulle penant kast, 1900 4012
Boulle penant kast, 1900
Startpreis 850 EUR
Mahonie hoekkabinet 4011
Mahonie hoekkabinet
Startpreis 600 EUR
18e Eeuwse kussenkast 4010
18e Eeuwse kussenkast
Startpreis 1.000 EUR
Pronk vertico, 1880 4009
Pronk vertico, 1880
Startpreis 400 EUR
Eiken kast met snijwerk 4008
Eiken kast met snijwerk
Startpreis 300 EUR
Utrechtse poortkast 4007
Utrechtse poortkast
Startpreis 600 EUR
Hollandse porseleinkast, 1850 4006
Hollandse porseleinkast, 1850
Startpreis 200 EUR
Wortelnoten kabinet met kruisvoet, 1760 4005
Wortelnoten kabinet met kruisvoet, 1760
Startpreis 500 EUR
Wortelnoten vitrinekast, 1880 4004
Wortelnoten vitrinekast, 1880
Startpreis 350 EUR
Vergulde wandtafel 4003
Vergulde wandtafel
Startpreis 600 EUR
Bijzondere spiegel (verguld) 4002
Bijzondere spiegel (verguld)
Startpreis 500 EUR
Betaaltafel 4001
Betaaltafel
Startpreis 250 EUR