Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Italiaanse stoelen
Startpreis 150 EUR

Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

Engelse vitrinekast
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 150 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken 4-laden commode
Startpreis 150 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.

Antieke schaaktafel
Startpreis 150 EUR

Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad. Samengesteld. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie armstoel, 1860
Startpreis 150 EUR

Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.

Duitse commode, 1870
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Duitse essenhouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 85 x 50 cm. In zeer goede staat.

Lectuurhouder, 19e Eeuw
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse notenhouten lectuurhouder met koperen armaturen. Afmeting: 47 x 46 x 34 cm. In goede staat.

Zeldzaam Engels (architecten)bureau
Startpreis 150 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Engels mahoniehouten dubbelzijdig bureau (architectenbureau/partnerdesk) met tien lades, opbergruimte en schuine klep. Circa 1870. Afmeting: 88 x 180 x 81 cm. In zeer goede staat.

4x Biedermeier stoelen, 1860
Startpreis 150 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.

Grenen bureau, 1920
Startpreis 160 EUR

Grenen schrijfbureau. Circa 1920. Afmeting: 142 x 78 x 80 cm. Beslag later. In goede staat.

Louis Philippe lessenaar
Startpreis 180 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe lessenaar met snijwerk en driespant poot. Afmeting: 107 x 36 x 54 cm. In goede staat.

Antiek Engels kastje
Startpreis 180 EUR

Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.

Eiken broodspinde
Startpreis 180 EUR

Antieke? Spaanse-stijl eikenhouten broodspinde. Geborsteld. Deels oud, deels later. Afmeting: 169 x 140 x 54 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startpreis 180 EUR

Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.

Empire naaitafel
Startpreis 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel met klepdeksel, drie lades en wolhouder. Circa 1820. Beslag later. Verder in goede staat. Afmeting: 83 x 42 x 33 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1900
Startpreis 200 EUR

Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.

Engelse ladencommode
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.

Eiken commode
Startpreis 200 EUR

Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startpreis 200 EUR

Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.

Nachtkastje (kersen)
Startpreis 200 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Startpreis 200 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok dekenkist met origineel beslag + slot + sleutel. Sledepoten later. Afmeting: 78 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

Eiken vitrine opzetkast
Startpreis 200 EUR

Franse-stijl, eikenhouten vitrine opzetkast met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 129 x 48 cm. In goede staat.