Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
Oude rode kunststof Vitra panton stoel, in goede staat 82x60x48cm.
Antieke mahoniehouten marquetterre gefineerde bijzettafel omstreeks 1900, lichte fineerschade onderrand blad. 75x80øcm. Cond:R/G
Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden commode(ombouw) met bronzen beslag(krimpnaden fineer) 85x110x46cm. Cond:R
Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Antieke Jugendstil pianokruk in hoogte verstelbaar omstreeks 1900 met lederen zitting, in goede staat 50x36ø Cond;G
Kersenhouten bijzettafel met lade, omstreeks 1920-1930 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 52x51x35cm.
Antieke kersen en mahoniehouten bijzettafel, recentelijk vakkundig gepolitourd, in goede staat 38x47x33cm.
Vijf 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rugleuning gelijmd, verder in goede staat. 90x53x45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vurenhouten beschilderde hoeketagiere, Duitsland barokstijl, in goede staat 129x42x50cm.
Beschadigde Duitse mahoniehouten Biedermeier naaitafel in lyra vorm, omstreeks 1840 78x41x61cm. Cond:R
Mooie antieke 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel in goede staat 78x52cm. Cond:G
Grote antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getorste stijlen en geschulpt blad, 72x50x135cm. Cond:G
Mahoniehouten theekastje met afneembaar tablet en geslepen glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x73x50cm.
Decoratieve goudkleurige Piedestal in de vorm van een korinthische zuil, 2e helft 20e eeuw. 52x50x40. Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize stijl halve maantafel met jalousiedeurtjes, lade en bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 69x75x37cm.
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Antieke Gründerzeit notenhouten bijzettafel, rondom met verguld messing beslag en onyx blad. omstreeks 1880. 81x41x35cm. Cond:R/G
Antieke grenenhouten werktafel met tussenspant omstreeks 1900, 74x150x88cm. Cond:G
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Franse antieke wortelnoten commode omstreeks 1870 in zeer goede staat, laag model 64x107x60cm.
Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 50x42øcm.
Antieke Duitse kersenhouten Biedermeier eettafel omstreeks 1830, in redelijke goede staat, paar krassen op blad 77x95cm. Cond:R/G
Antieke Duitse wortelnoten vertico(Opstand mist) omstreeks 1880 Gründerzeit, bovenblad vlekkerig, verder in redelijk goede staat 123x95x45cm. Cond;R
Noordduitse mahoniehouten Biedermeier eettafel met bandintarsia omstreeks 1840, minimale fineerschde 72x113øcm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Antieke ovale mahoniehouten tafel met floraal intarsia en bandintarsia, omstreeks 1910 met kruisverbinding, in goede staat 66x98x70cm.
Aparte Jugendstil armleunstoel omstreeks 1900, eikenhout gestoken met zweepslag en floraal decor stoffering slecht, verder in goede staat 121x73x79cm.
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel met boulle inleg op bladen en zijkanten, omstreeks 1900, in goede staat 77x75x50cm.
Engelse wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 4 lades, in goede staat 73x102x45cm. Cond:G
Antiek Frans houtgestoken eiken bordenrek omstreeks 1880 75x85x11cm. Cond:G
Mahoniehouten vitrinekast voor display, Jugendstil, omstreeks 1900 en in goede staat 77x65x41cm.
Oude Engelse mahoniehouten Lyra wangentafel met drie lade, omstreeks 1920, koperen stijlen in de lyra, in goede staat 100x48x75 ( 140x48x75 cm.)
Antieke vurenhouten neo gotische 1 deurskast, omstreeks 1900 in goede staat 194x80x52cm
Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.
Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm
Kleine antieke Duitse eikenhouten 1 deurs spinde op sledepoten, in goede staat 68x40x41cm.
Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl 4 laden commode omstreeks 1900 met bronzen beslag, in goede staat 80x90x43cm.
Leuke antieke eikenhouten jugendstil etage meubel omstreeks 1900, met 2 lades en opstand 135x100x50cm. Cond:G
Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G
Mooie Engelse mahoniehouten sidetable met 3 lades stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 85x44x133cm.
Grote antieke Engelse mahoniehouten passpiegel, omgebouwd tot garderobe met rode velours en koperen haken, in goede staat. 195x80x35cm.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist omstreeks 1780 met slot, in goede staat 49x50x90cm.
Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G
Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G
Antieke Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad en snijwerk, 4 spantpoot, in goede staat. 70x100x140cm.
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G
Twee antieke Franse notenhouten Louis seize stijl armleunstoelen Henry deux met velours stoffering, omstreeks 1880, in goede staat 104x63x63cm.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.
Twee hoge mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad omstreeks 1930, in goede staat 76x38x42cm.
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten klepbank, omstreeks biedermeier van vurenhout 85x183x50cm. Cond:R
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Duitse kersenhouten fineer biedermeier bijzettafel met bandintarsia, 21 e eeuw in zeer goede staat 76x57øcm.
Bruin lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, koperen nagels en taps toelopende houten poten, in goede staat. 90x75x69cm.
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Duitse vroeg biedemeier berkenhout fineer eettafel, lichte fineerschade, in goede staat 77x102øcm. Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met druivenranken decor, en parelrand. 125x88cm. Cond:G
Wortelnoten Willem 3 uittrektafel met spinnekop, 4 spantpoot, omstreeks 1870. (geen tussenbladen, en blad gelijmd) 76x130x107cm. Cond:R/G
Twee Italiaanse Barokstijl armleunstoelen, stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 110x80x90cm. Cond:G
Bijzettrommeltafeltje met bronzen beslag en intarsia stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 74x33ø in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G
Twee Italiaanse barokstijl stoelen met armleuningen en florale stoffering 117x80x80cm. Cond:G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met antieke Schnappschloss, mooi snijwerk en sleutel, gedateerd 1793, in goede staat 140x57x75cm.
Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G
Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.
Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuws Duitse empire stoel, 19e eeuws, vruchtenhout, Duitse tafel, in goede staat 80x90ø en 87x53x47cm.
Duitse antieke grenenhouten barokkist met latere florale beschilderingen 1873, Cond:G 76x132x66cm.
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Grote Noordduitse friese dekenkist met kerfsnede panelen, 18e eeuw, oudere restauraties 76x137x66cm. Cond;G
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten met stoelen, 4 stuks Louis Quinze stijl, 74x179x111 en 107x50x50cm. Cond:G
Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G
Duitse eikenhouten 1 deurs broodspinde op sledepoten, omstreeks 1800 in goede staat 134x100x41cm.
Eethoek met de modern design, glazen tafel en 6 gestoffeerde stoelen op wielen(brandgat en vlekken stoel) 82x56x60cm. 71x91x80cm. Cond:R/G
Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.
Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.
Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G
Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G
Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G
Antiek Frans rozenhouten damesbureau met florale intarsia, omstreeks 1900, bronzen beslag en monturen, in goede staat 110x68x42cm. Cond:G
Wortelnoten garderobe met spiegel, lade en parapluhouders, stijlmeubel 20e eeuw, in goede staat 220x104x37cm.
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Antieke Engelse schrijftafel, Queen anne stijl, met 3 lades en schrijfleer, omstreeks 1900, 78x107x60cm. Cond;G
Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten gestoken Franse eethoek met draken en getorste zuilen, zware houtgestoken eettafel, vlekken op zitting stoelen, omstreeks 1880, 111x40x42cm. en 80x109øcm. Cond:G
Negentiende eeuws Franse boulle tafel met grote lade en kruisverbinding, koperinleg laat los, behoeft restauratie 61x137x74cm. Cond;R/G
Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.