Antieke Duitse Biedermeier stijl naaitafel met 6 hoekig naaigedeelte omstreeks 1900, mahoniehout, lyra vormige driespant poot. In goede staat 77x42x42cm
Antieke Franse naaitafel omstreeks 1880 met lade en etage, notenhouten fineer, binnenwerk met vakverdeling en spiegel (licht wormbeval) Verder in goede staat 76x55x37 cm
Achttiende eeuwse iepenhouten Louis Seize armleunstoel. 97x63x54cm In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel met etage omstreeks 1870 geschulpt blad met marquetteriegelegd fineer, binnenwerk met spiegel en vakverdeling(compleet met slot en sleutel) In zeer goede s...
Twee antieke iepenhouten stoelen, houtgepind omstreeks 1800 met bekleedde zitting, in goede staat 93x47x50cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G
Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G
Oude Hindeloopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw. In goede staat 74x56x60cm.
Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G
Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse spiegel met bewerkte goudkleurige lijst, in goede staat 90x64cm.
Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse Windsor stoel met armleuning, in goede staat 86x52x54cm
Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G
Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...
Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø
Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel, omstreeks 1830, Empire, in goede origiginele staat 74x125øcm. Cond:G
Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinetje 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65cm
Twee langwerpige antieke spiegels met beschilderingen op glas omstreeks 1900, met rozen en vogeldecor 82x51cm Cond:G
Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G
Hollands eikenhouten stollen 1-deurs kastje met gestoken paneel 17e/18e eeuws met ebbenhouten sierwerk met lade, in goede originele staat 139x76x48cm Cond:G
Vier antieke witgelakte ijzeren tuinstoelen, omstreeks 1900, 2 modellen. 82x41x54. In goede staat
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G
Antieke Duitse eiken uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade. Restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R/G
Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm
Oude mahoniehouten coulissen tafel met gebogen poten (2 bladen) en 4 stoelen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, 72x105øx205cm
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe salontafel, in goede staat 60x120x160cm.
Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R
Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm
Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R
Twee oude houtgestoken stoelen met nieuwe stoffering (veer gesprongen) 2e helft 20e eeuw. Verder in goede staat.Met Hollandse kroon en leeuwen Cond:R/G 107x65x65cm
Kleine antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode omstreeks 1880 met origineel beslag(lades en fronten gescheurd) Behoeft restauratie, 79x75x36cm. Cond:R
Eikenhouten sidetable met twee lades, stijlmeubel naar oud Engels voorbeeld. In goede staat 71x140x53cm
Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld. In goede staat 66x35x33cm
Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G
Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R
Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.