Antiek Hollands Louis Seize halve maantafel omstreeks 1800, notenhout met bandintarsia en jaloeziedeuren (lichte fineerschade) 86x83x41cm Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken renaissance stijl bretterstuhl mat kariatiden, maskers en druivenranken in goede staat 107x50x43cm Cond:G
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken bordenrek in renaissance stijl in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Kapitale Oosterse houtgestoken kroonzetel met leeuwenkoppen wapen en rode stoffering (vlek) 20e eeuw 154x64x78cm Cond:G
Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm
Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire buffet met volle zuilen en messing capitelen, met klapbuffet (krimpnaad blad, later lichte schade) Cond:R 80x100x45cm
Zeven eikenhouten Amsterdamse school stijl stoelen, omstreeks 1920 met been inleg, zitting meest versleten, 1 armleunstoel en zes normale stoelen Cond:R/G 93x50x45cm
Antieke Hollandse notenhouten Willem drie armleunstoel omstreeks 1870 in goede originele staat 81x57x61cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours belijmd blad, opklapbaar en draaibaar, in goede staat, lichte fineerschade 78x83x42cm
Negentiende eeuws mahoniehouten empire stijl haardscherm met bronzen beslag(lichte fineerschades) 95x53x34cm Cond:R/G
Antieke vergulde spiegel met druivenrank decor omstreeks 1880 in goede staat 45x55cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met lade, in goede originele staat 76x73x53cm
Hollandse wortelnoten Barok secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag, in goede staat 105x78x50cm
Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand omstreeks 1920, 80x76x48cm Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast, uitneembaar met massief eiken rugwand, lades druivenrankendecors en robbelijsten 2e helft 20e eeuw in goede staat 182x173x64cm
Italiaanse wortelnoten secretaire Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw orgelgebogen lades in goede staat 101x100x50cm
Antieke wortelnoten Louis Philippe klaptafel(aan vier zijden opklapbaar) met getorste vierspantpoot en klauwpoten, in goede staat 50x76cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten klapbuffet met onder blad origineel zinken afwasbak, blad uitklapbaar en verlengbaar 2 lades, roldeur en 2 deuren onder met origineel verguld bronzen beslag 90x50x88cm
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm
Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G
Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm